Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnoszenie mocy 1.9TDI AFN


Amigoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w tytule prosiłbym o  jakieś wskazówki dotyczące zwiększenia mocy w moim td'iku.Temat pewnie wałkowany co tydzień ale jestem tu nowy i nie wiem jeszcze co i jak;p

Celował bym w 170-180km i teraz pytanie do was:

1.pompa to ogarnie?

2.jakie wtryski najlepiej 216,230?czy może większe?

3.turbo awx czy celować w coś innego?(bez większych przeróbek)a jak już awx to warto przekładać też kolektor ssący i wydechowy? raczej nie chciałbym żadnej hybrydy.

4.jaka bezpieczną moc można zrobić w tym silniku?żeby nie padł po miesiącu,jak sprzęgło i reszta podzespołów?

Auto ma być do normalnej jazdy a nie katownia na każdym biegu do końca,dodam że silnik ma zero wycieków przebieg ok.285tyś odpala na dotyk więc raczej zdrowa seria:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam afn-a 1999 rok po kilku modach,  pompa 107j, wtryski 0.230 na końcówkach denso, turbo brd, wałek z sdi, map sensor 51c i fmic. Byłem wczoraj na hamowni i po programie wypluł jedynie 181kunia i 413niuta. Tuner wrzucał większe napięcie na nastawnik, ale dawka paliwa byla.wtedy obcinana i musiał ustawić mniejsze napięcie. Ma ktoś czas i chęci żeby pomóc? Średnio się na tym znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...