Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzak A4 B9 RS4


pawel8383

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam wszędzie w sieci ale nie mogę znaleźć, a mianowicie czy zderzak od Audi A4 B9 RS4 wejdzie bez problemu do A4 B9 pytałem kolesia który ów zderzak sprzedaje, ale nie był wstanie mi odpowiedzieć na te pytania, dlatego może już ktoś z was próbował lub wie coś na ten temat ??

nr części 8W0807437T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie bo błotniki są szersze. Tak zawsze było, jest i będzie. Zderzaki RS nie pasowały nigdy i nie pasują do normalnych karoserii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trochę się zawiodłem, wiem że są firmy które sprzedają do B9 zderzaki z wyglądem RS ale każą sobie dosyć sporo płacić za taką przyjemność, no trudno będzie trzeba się chyba do nich zgłosić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak nigdy nie pasował, a jak wygląda kwestia grilla przedniego w tym modelu?  Oryginał można brać pod uwagę do zderzaka S line/S4? Na aukcjach jest pełno zamienników jednak na pewno nie w jakości OEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginanlny RS4 Grill nie pasuje do normalnego zderzaka. Są grille na Ali, które mają RS4 -Look i te pasują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 18:56, Muskel1 napisał:

Oryginanlny RS4 Grill nie pasuje do normalnego zderzaka. Są grille na Ali, które mają RS4 -Look i te pasują. 

Dzięki za potwierdzenie. Ciekawe, czy dużo jest przeróbek, aby dopasować mocowania oryginału pod warunkiem, że wymiary zewnętrzne są identyczne. Na forum ktoś próbował wykonać taki mod? Pytam, ponieważ mam okazję kupić w dobrych pieniądzach OE, który na pewno jakością przewyższa chińskie wynalazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atrapy różnią się wymiarami więc nie ma szans na wpasowanie ori atrapy rs4 do zwykłego zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 10:02, marcin_o23 napisał:

atrapy różnią się wymiarami więc nie ma szans na wpasowanie ori atrapy rs4 do zwykłego zderzaka

Ok. Dzięki za odpowiedź. W takim razie temat nie do przeskoczenia i nestety pozostaje Aliexpress 

Edytowane przez AudiOOOOl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sytuacja ze zderzakiem sline competition do wersji sline? Podejdzie bez problemu czy lepiej szukać zwykłego sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...