Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolki ABS ESP podczas uślizgu kół


diplo1123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć planuje zakup A4 b6 w napędzie quattro pewnego egzemplarza, który wpadł mi w oko lecz podczas próby drogowej, gdy padał deszcz między 2-3 biegiem przy dynamicznej jeździe auto się poślizgnęło i wyskoczyły błędy esp,abs ręcznego itp. Ale jest problem, bo błąd nie znika a sprzedający powiedział że to normalne i trzeba auto wyłączyć ponownie i włączyć i po tym wszystkim faktycznie wszystko zniknęło i później już się nic nie pojawiło, ale zastanawia mnie jedno co to może być, bo myśląc ze przyjdzie zima i będzie mi ciagle wyskakiwał ten błąd i będę musiał odpalać i wyłączać samochód to słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, diplo1123 napisał:

sprzedający powiedział że to normalne i trzeba auto wyłączyć ponownie i włączyć

Sprzedający kłamie....system jest nie sprawny.Należy odczytać błedy z systemu abs i wszystko będzie jasne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PAWEL69 napisał:

Sprzedający kłamie....system jest nie sprawny.Należy odczytać błedy z systemu abs i wszystko będzie jasne.

Pozdrawiam

A może być to wina uszkodzonego quattro czy bardziej błąd leży po stronie abs/sterownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik abs albo jakis czujnik. Sam napęd z punktu mechanicznego nie ma nic do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to normalne a wierzyć sprzedającemu to wiecie... ;)  Jest jeszcze opcja że może to nie ori Quattro tylko swap i przy uślizgu tyłu sterownik nie ogarnia sytuacji i wywala błąd? Ośka i Q mają inne sterowniki więc moze tu leży problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Skowrix napisał:

Na pewno nie jest to normalne a wierzyć sprzedającemu to wiecie... ;)  Jest jeszcze opcja że może to nie ori Quattro tylko swap i przy uślizgu tyłu sterownik nie ogarnia sytuacji i wywala błąd? Ośka i Q mają inne sterowniki więc moze tu leży problem. 

Akurat ori sprawdzałem po vinie i ogólnie historie pojazdu, wezmę po prostu kompa i podłączę vcdsa i sprawdzę może jakieś błędy pokaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, diplo1123 napisał:

może jakieś błędy pokaże 

Na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...