Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Auto zgasło i nie można odpalić kiedy ciepłe


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nabyłem autko (Audi A4 TDI 130KM 2003-Avant) jakieś dwa tygodnie temu. Przypadek miałem nastepujący, a mianowicie stałem w koru na światłach i nagle autko zgasło. Nie mogłem już go odpalić, jak udało mi się go odpalić to zaraz zgasło. Resztką sił zjechałem na chodnik. dzieje się tak przy rozgrzanym silniku a z rury leci szary dym..:((( (szczęście że blisko domu, wiec zapchałem autko pod domek) Objawia się to na gorącym silniku (temp. 90 C łapie szybko) jak jest zimny to pochodzi chwilę aż się nagrzeje a później ponownie gaśnie. Proszę o pomoc, co może się dziać ????

P.S

Wpadł do mnie kolega i podpieliśmy go pod kompa ( jakiś test car) nie pamiętam i pojawił się bład 15961 co to jest ????

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc a jeżeli powtarzam temat to proszę o wyrozumiałość ale jestem nowy :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Wpadł do mnie kolega i podpieliśmy go pod kompa ( jakiś test car) nie pamiętam i pojawił się bład 15961 co to jest ????

to jest kod z Vag'a ... :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie. Taki kod pojwił się na jakimś car tescie .. nazwy nie pamiętam (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie. Taki kod pojwił się na jakimś car tescie .. nazwy nie pamiętam (niestety)

przydałoby sie zebys podpiał pod Vaga'a albo zapamietał chociaz opis błedu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nie mam dosępu do Vaga ale kolga z forum (ono) zaproponował pomoc. Muszę odebrać samochód z warsztatu bo oni chyba nie dadzą sobie rady z nim :(

Co do opisu błędu to wystąpił on w silniku z tego co pamiętam ale nie pamiętam co to był za program :((

[ Dodano: 02-04-2007, 12:41 ]

mam pytanie .. a mianowicie ile może kosztować sterownik do B6 AVF?? bo szyba to mi padło ... Macie może jakieś dojście albo zniżki do części??

[ Dodano: 03-04-2007, 01:35 ]

Lalka zrobiona, okazało się iż padł sterownik ale nie wiem do końca czy to prawda, może koledzy sprawdzą jutro to na spociku w Wawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...