Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpania przy przyspieszaniu


tomek3815

Rekomendowane odpowiedzi

Moj problem polega na tym ze auto przy przyspieszaniu poszarpuje ale nie tak jakby wypadał zaplon lecz jakby doładowanie skakało a nie skacze. Generalnie problem jest do okolo 3.5tys obrotów potem juz równiotko. Dodatkowo czuć że przy około 2.4tys jadąc na pół gazu auto dostaje kopa a potem wraca do normy. Nowy dv, nowy n75, dolot szczelny, turbo geremi, silnik avj po programie na 196km. Na lpg i pb jest dokladnie to samo

Przepraszam za spaprane logi ale na ten moment takie tylko mam

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w...

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w...

 

 

Edytowane przez tomek3815
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten log 2+33 na pewno musiałbyś zrobić raz jeszcze, przeładowuje koło 0,1b czyli tyle co nic, patrząc po przepływie to ta moc chyba trochę zawyżona ;)

Specem od logów nie jestem, ale znam jednego :P @przem8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych logach nic niepokojacego nie widać. Do zrobienia 2+115+20 z jazdy przy występowaniu objawów. Predzej obstawiam dwumas jak to avj w quattro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie jeszcze zrobic logi porzadne i przeanalizować, ale zastanawiam sie czy takie problemy może powodować przepustnica..? Niby czysta i zaadaptowana i obroty wolne trzyma ładnie ale..

No i jeszcze n249 mi przychodzi do głowy, ale gdy w kolektorze jest nadcisnienie to nawet gdyby n249 puszczał to dv nie uchyli wiec to pewnie zły trop

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...