Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 ALT TUNING


piotrekZch

Rekomendowane odpowiedzi

Audi od 2033 roku nie będzie już wypuszczać silników spalinowych, więc temat gazu będzie rozwiązany. Będziemy zależni tylko od prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i ubolewam z tego powodu dziwi mnie że  nie propaguje się jazdy na LPG wiem wiem gaz do kuchenek a nie do aut ale ogulnke to tańsze paliwo jest go sporo i spaliny mniej szkodliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, piotrekZch napisał:

Wiem i ubolewam z tego powodu dziwi mnie że  nie propaguje się jazdy na LPG wiem wiem gaz do kuchenek a nie do aut ale ogulnke to tańsze paliwo jest go sporo i spaliny mniej szkodliwe

Ale CO² tak samo wytwarza jak Pb I ON a tu właśnie klimatologom o CO² chodzi i o efekt cieparniany, więc nie gra roli że tańsze i mniej szkodliwe. Silnik spalinowy i to go dyskwalifikuje. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie LPG co2 wytwarza mniej a dwa poza co2 sa gorsze żeczy w spalinach silników benzynowych i diesli których LPG nie posiada w składzie spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik spalinowy=dyskwalifikacja, choćby metan wypierdziany przez krowy spalał, produkuje CO², tak ciężko to zrozumieć?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wałkujecie   doookoła tematu ? Nie ma już co , tego silnika się nie opłaca tjuningować - gazami też. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a co nimy elektryczne auta i hybrydy są eko.. szkoda ze nie mówi się otwarcie o tym ile metali ciężkich chemi i całej reszty świństw jest używane do produkcji bateri w tych autach nie do końca sa tak eko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nikogo w tej chwili nie interesuje. Silniki spalinowe są przeżytkami i w tym kierunku idzie świat. Być może za 20-30 lat zrobią nagonkę na auta elektryczne, bo będzie problem z utylizacją starych baterii. Na dzień dzisiejszy nie mają alternatywnego produktu do silników spalinowych, które mogą być seryjnie produkowane, więc sprzedają nam auta alektryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...