Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana BNS 5.0 na radio z androidem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie jestem posiadaczem Seata Exeo z 2011 r. W powyższym samochodzie mam założone fabryczne radio bns 5.0, jednakże chciałem je zmienić. Jeżdżę duzonpo Polsce więc potrzebna jest mi kolorowa nawigacja, zestaw głośnomówiący, bluetooth itp.. myślałem nad zmianą na rns-e. Ale dużo osób poleca mi kupić jakieś lepsze radio z androidem. Czy ktoś może coś polecić? Jak wyglądałaby kwestia podłączenia takiego radia z androidem..oraz kolorowego małego wyświetlacza pomiędzy zegarami...czy da się aby to było kompatybilne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o androidzie i wyświetlaniu nawigacji  między zegarami. Nie ma takiego radia ma androidzie, które jest kompatybilne z FISem.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz .i to jest już konkretną informacja i rada. A gdybym wybrał Rns-e to czy można łatwo do niego podłączyć zestaw głośnomówiący? I co z aktualnymi mapami w navi?

A jeśli chodzi o radio w androidzie, to czy np stacja itp jest wyświetlana na zegarach..czy nie da się tego w ogóle połączyć?

Edytowane przez MacieS90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MacieS90 napisał:

A gdybym wybrał Rns-e to czy można łatwo do niego podłączyć zestaw głośnomówiący?

Trzeba dołożyć moduł Bluetooth,  wszystko do zrobienia i jest na forum, musisz poszukać.

 

46 minut temu, MacieS90 napisał:

I co z aktualnymi mapami w navi?

 

Mapy na płytach kupisz na Allegro.pl 

47 minut temu, MacieS90 napisał:

A jeśli chodzi o radio w androidzie, to czy np stacja itp jest wyświetlana na zegarach..czy nie da się tego w ogóle połączyć?

Wszystko zależy od tego, jaki dekoder CAN dołączony jest do radia. Niektórzy sprzedawcy nawet dekoderów nie dołączają i musisz samemu właściwych szukać. Nie wszystkie dekodery CAN też "dogadują się" z autem i jest to loteria czy będzie wyświetlało stacje i tytuły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zdecydował się na radio rns-e na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup RNS-E z LED monitorem. Ostatnie generacje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...