Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wizualizacja PCD


kamcio203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam moduł PCD: 8E0 919 283 C kodowanie 0000004. Oraz RNS-E o numerze 8P0 035 193 G (mam Audi A4, zdaje mi się że sprzedający radio machlojka zrobił, i przerobił z A3 tak żeby pasowało na A4 bo zauważyłem, że z A4 mają inne numery) . Moje pytanie brzmi co trzeba zrobić, żeby na RNS-E wyświetlała się wizualizacja Parktonic'a. (Na zdjęciu radio zamontowane o tamtym numerze)

Snapchat-1506701845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To pdc a nie pcd:wink:

2. Rns-e nie ma możluwości wyświetlania wizualizacji pdc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie nie ma ale że masz rnse led to z tego co kojarzę trzeba jakiś modzony moduł pdc wrzucic chyba z a3. Czytałem o tym chyba u nas na forum a jak nie to na jakimś zagranicznym nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

1. To pdc a nie pcd:wink:

2. Rns-e nie ma możluwości wyświetlania wizualizacji pdc.

 

1. Mój błąd sorry

2. To mnie sprzedawca troche w ch**a zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, junior555 napisał:

Fabrycznie nie ma ale że masz rnse led to z tego co kojarzę trzeba jakiś modzony moduł pdc wrzucic chyba z a3. Czytałem o tym chyba u nas na forum a jak nie to na jakimś zagranicznym nie pamietam.

Musiałby pdc moduł 8 kanałowy z A3 8P wrzucić i dodatkowo czujniki z przodu dołożyć (bo musisz mieć przód i tył). Dodatkowo przepinanie instalacji bo w A4 jest inna pinologia. Gra niewarta świeczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Muskel1 napisał:

Musiałby pdc moduł 8 kanałowy z A3 8P wrzucić i dodatkowo czujniki z przodu dołożyć (bo musisz mieć przód i tył). Dodatkowo przepinanie instalacji bo w A4 jest inna pinologia. Gra niewarta świeczki. 

Ogólnie to ten moduł PDC co mam to jest na 8 kanałów i czujniki są na przednim zderzaku, wszystko fajnie działa tylko nie mogę ogarnąć wizualizacji, może jak kolega podpowiada wystarczyłoby moduł z A3 wsadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Muskel1 napisał:

Musiałby pdc moduł 8 kanałowy z A3 8P wrzucić i dodatkowo czujniki z przodu dołożyć (bo musisz mieć przód i tył). Dodatkowo przepinanie instalacji bo w A4 jest inna pinologia. Gra niewarta świeczki. 

NA desce widzę mocno wytarty guzik od pdc przedniego ( o ile to ten guzik ale sadze ze tak) , dlatego napisałem o tym module bo jak masz pdc przód ,tył i leda to jakoś mega dużo roboty nie ma z tego co pamiętam bo u siebie w starej b6 chciałem zrobić ale auto pogoniłem . Chyba że ktoś ma 2 lewe ręce to wtedy tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, junior555 napisał:

NA desce widzę mocno wytarty guzik od pdc przedniego ( o ile to ten guzik ale sadze ze tak) , dlatego napisałem o tym module bo jak masz pdc przód ,tył i leda to jakoś mega dużo roboty nie ma z tego co pamiętam bo u siebie w starej b6 chciałem zrobić ale auto pogoniłem . Chyba że ktoś ma 2 lewe ręce to wtedy tak :)

Ten wytarty guzik to właśnie od parktronica. Wymieniałem sobie radio z Concerta II na RNS-E i kierownice na multifunkcje z pełnym FISem jakiś rok temu wszystko ładnie zakodowałem . Teraz że znalazłem czas chciałem zrobić wizualizacje PDC. Głównie mi chodzi o kodowanie czy idzie to w ogóle zakodować jak nie, to co by było potrzebne żeby to zagrało, czy moduł wymienić? (Z początkiem 8P na 8 kanałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...