Jump to content

A8 B8 FL trzy auta do wyboru

Yacek
 Share

Recommended Posts

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Szary, Diesel, 136 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,
WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Brązowy, Diesel, 143 KM, 1 968 cm3. ABS, ASR (kontrola trakcji), ABS, Alarm, ABS, ASR (kontrola trakcji), ABS,
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Szary, Diesel, 136 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Zainteresowały mnie te 3 ogłoszenia, niestety w temacie B8 jestem słabo obeznany. Który silnik jest najmniej awaryjny 136KM, 143KM czy 150KM (tych bardzo mało w B8 FL) ? Co do tych ogłoszeń, może ktoś z Was oglądał choć jedno z tych aut ?

Najfajniej prezentuje się ten z 2014 (pakiet s-line). Miernik w łapę, kontrola u dobrego mechanika i najlepiej zamówić raport (chociaż z tym bywa różnie). Sprawdź też oznaczenia na każdej szybie.

Odnośnie silników to to samo. Mało awaryjny, olej co 10-15k i filtry. 

Drugi egzemplarz (2014) jest od handlarza. Sam u niego/nich (dwaj bracia) kupiłem swoją. Sprowadzają z Belgii, ja dostałem zdjęcia sprzed kolizji, fakt faktem zrobiona była trochę dla oka (brak spryskiwacza w lampie, szpachlowany błotnik zamiast wymiany). 

Ogólnie rzecz biorąc mogę ich polecić, przebieg zakładam że będzie rzeczywisty, na miejscu poproś o zdjęcia jak wyglądała + dolicz do ceny opłaty

Posted (edited)

Faktycznie drugie ogłoszenie to od handlarza, sprowadzana z Belgii. Sprzedający przez telefon raczej dobre wrażenie robi, ale wiadomo auto trzeba sprawdzić. S-line tylko wewnętrzny - jaki koszt orientacyjny aby dołożyć S-line zewnętrzny ? Dwa zderzaki + malowanie czy coś jeszcze ? Wgranie polskiego języka i aktualizacja nawigacji jest do ogarnięcia samemu z odpowiednim kablem ? Jeszcze co do silnika 143KM to czytałem o problemie z pompą (opiłki) - faktycznie tak powszechny problem ? Co zmienili w wersji 150KM ?

Edited by Yacek

2 godziny temu, Yacek napisał:

Faktycznie drugie ogłoszenie to od handlarza, sprowadzana z Belgii. Sprzedający przez telefon raczej dobre wrażenie robi, ale wiadomo auto trzeba sprawdzić. S-line tylko wewnętrzny - jaki koszt orientacyjny aby dołożyć S-line zewnętrzny ? Dwa zderzaki + malowanie czy coś jeszcze ? Wgranie polskiego języka i aktualizacja nawigacji jest do ogarnięcia samemu z odpowiednim kablem ? Jeszcze co do silnika 143KM to czytałem o problemie z pompą (opiłki) - faktycznie tak powszechny problem ? Co zmienili w wersji 150KM ?

S line zewnętrzne to dwa zderzaki(kratki w halogeny również) + listwy progowe. Wgranie polskiego menu zrobią Ci za 300zł, samemu nie warto bo można dużo nagrzebać, aczkolwiek może warto się skłonić ku jakiemuś modułowi z androidem pod obecny wyświeltacz. 
Jeśli chodzi o opiłki to nie ma reguły. Mogą wystąpić w każdym roczniku i w każdym silniku ( nie tylko 2.0tdi)

21 godzin temu, Yacek napisał:

Skóra w tych rocznikach to jest syntetyczna czy naturalna ?

Jeszcze taki przedlift wpadł mi w oko:

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Diesel, 143 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Szukasz przed lifta czy po? Z wyposażenia tutaj nie ma praktycznie nic poza zmienionymi listawami progowymi na s-line (swoją drogę ciekawe w jakim celu)

Generalnie polifta szukam, ale jest porażka więc nawet ładny przedlift w ostateczności też mógłby być.

ło panie jakie ceny o.o!

z ciekawości, ile byłaby warta A4, 12.2014, kraj, bezwypadkowa, 2.0 TDI automat, cały serwis w (jednym ASO), 230 000 km. pełna opcja (kamery, MMI 3g+, kamera cofania, czujniki, rolety itp.)? Jak fajna kasa to moją sprzedam ;) :D 

3 godziny temu, ario80 napisał:

ło panie jakie ceny o.o!

z ciekawości, ile byłaby warta A4, 12.2014, kraj, bezwypadkowa, 2.0 TDI automat, cały serwis w (jednym ASO), 230 000 km. pełna opcja (kamery, MMI 3g+, kamera cofania, czujniki, rolety itp.)? Jak fajna kasa to moją sprzedam ;) :D 

Szkoda, że automat :( Ale jeśli faktycznie bezwypadkowa, 143KM i ciemny kolor to może bym przebolał :)

niestety również nie 143KM... 177KM ;)

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Inny kolor, Diesel, 120 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Taka jeszcze mi wpadła w oko.

Edit: jednak to nie jest to czego szukałem.

Edited by Yacek

Ręce opadają na kłamstwa handlarzy, do tego dochodzi lakierowanie pod miernik np. błotników a w środku prostowane podłużnice itp.  Ciężka sprawa kupić coś pewnego.  Sprawę pogarsza fakt jakie szroty się sprzedają i to po kilku dniach od wystawienia czasem.

Edited by Yacek