Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warkot podczas odpalania


Esplosiv123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Klubowicze mam problem ze swoim audi a4b6 2.0 alt Ben +LPG 

Problem polega na tym jak odpalam auto po nocy lub dłuższym postoju auto wydaje głośny dzwiek i nagle orzetaqjeytrwa to orze jakieś dwie sekundy, później jak zgasze i odpalę to już nic nie słychać

Panowie co może być przyczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch rozrządu i napinacz łańcucha. Wstaw filmek. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wariator. Czyli norma w tym motorze ^^ Z tym można jeździć i nic się nie dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rybus85 napisał:

Obstawiam wariator. Czyli norma w tym motorze ^^ Z tym można jeździć i nic się nie dzieje 

Jak nic się nie dzieje ? To ma tak chodzić przy rozruchu jak 60 tka z pukający zaworami...?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć, obserwować ;) jak trwa to 1 czy 2 sekundy po odpaleniu to może tak zostać, szkoda wydawać hajs na nowy czy regenerowany wariator. Mam tak u siebie od dobrych 4 lat jak nie lepiej i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Jeździć, obserwować ;) jak trwa to 1 czy 2 sekundy po odpaleniu to może tak zostać, szkoda wydawać hajs na nowy czy regenerowany wariator. Mam tak u siebie od dobrych 4 lat jak nie lepiej i nic się nie dzieje.

I tak za każdym odpaleniem masz taki dźwięk?

Jedni mi.mowili że łańcuch i napinać ale jak tak słucham to już sam nie wiem czy łańcuch czy wariator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej przy 1 odpaleniu po nocy lub po długim postoju jak olej z wariatora zleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Esplosiv123 napisał:

Jak nic się nie dzieje ? To ma tak chodzić przy rozruchu jak 60 tka z pukający zaworami...?

 

No taki urok tego silnika. Ja jeździłem z tym przez 8 lat i zrobione ponad 250tyś z tym. Szkoda hajsu na wymianę tego. Jak chcesz to wymień. Albo będzie spokój na lata,albo za jakiś czas będzie to samo. Tak jak napisali wyżej. Olej po długim postoju schodzi z wariatora i na suchą jak pracuje to jest ten hałas. U mnie to było takie terkotanie przez jakieś maks 2 sekundy. 

Chyba że u Ciebie jest to inny dźwięk lub faktycznie jest hałas jak diabli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...