Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System keyless problem


WOLFENSTEIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie,nie wiem czy problem ale mnie to drażni a wiec czasami zdarza się że wracam do samochodu po 2 dniach czy też trzech jego stania na parkingu i biorę za klamkę czy to po prawej stronie czy po lewej obojętnie brak reakcji ale jak kilka razy popróbuje za klamkę obiąć, dotknąć ,szarpnąć, otworzyć, otwiera się  dotykowo problem nie występuje jak auto stoi do jednego dnia, czy to może wyłączanie modułów aby zaoszczędzić akumulator? dodam że dzieje się to obojętnie na dwóch kluczykach z nowymi bateriami ,wystarczy ponad 2 dni stania,zero błędów w ecu i module.

Chwilka a może ja podczas odblokowywania nie kładę całej dłoni na klamce bo zawsze tylko wkładam płaska dłoń pomiędzy drzwi a klamkę ot co.... hmmm...poprawcie mnie panowie może się mylę,może trzeba chwytać całą dłonią i ścisnąć już sam nie wiem.

Edytowane przez WOLFENSTEIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Auto odłącza sterowniki by zaoszczędzić aku. 

W celu otwarcia należy raz pociągnąć za klamkę (by odryglować) oraz drugi raz by otworzyć drzwi. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WOLFENSTEIN napisał:

Zobaczymy ,tylko 10 razy za klamkę trzeba szarpnąć???

Tylko 2x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy 1 raz, tylko tę czynność należy wykonać wolniej, tzn. Wsunąć rękę w klamkę i jak centralny zamek odygluje to pociągnąć klamkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszedłem sprawdzić z ciekawości, jak to u mnie jest, samochód stoi chyba ponad dwa dni, i nie musiałem szarpać za klamkę, po prostu wsunąłem dłoń, i po niecałej sekundzie, nastąpiło odryglowanie drzwi, ale za to mam taki problem z otwieraniem bagażnika nogą, jak auto długo stoi, to nie otworzę, chyba że w czujnik nie trafiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odłącza też i inne czujniki dotykowe drzwi,też sprawdziłem i nie zawsze otwiera czasami trzeba kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...