Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silniczek obiegu zamkniętego


norbert138

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegos czasu mam staly błąd silniczka obiegu zamkniętego prawdopodobnie jest uszkodzony. Czy ktoś wie gdzie znajduje sie ten silniczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem, że w obiegu zamkniętym klimatyzacja działa z w normalnym nie. 

Błędy w vcds zamieszczam na zdjęciach. 

Prawdopodobnie jest coś nie tak z silniczkiem zamykania klap. Wie ktoś gdzie się on znajduje? 

 

20220424_135622.jpg

20220424_135617.jpg

20220424_135609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat . mam ten sam problem. 

Może ktoś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka klima, jedno- czy trójstrefowa? Bo na zdjęciach poprzednika chodzi o jednostrefową.

Wrzuć pełny autoscan.

Możesz wykonać nastawy podstawowe, może się tylko zawiesiły w pewnych pozycjach. Jak to nie pomoże będziesz musiał porozbierać pod deską i się do silniczków dostać. Następnie sprawdzić co tam jest nie tak. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Odświeżam i podpinam się pod temat . Audi A4 b9 2017 rok . Sterowanie nawiewem nie działa poprawnie . Na obiegu zamkniętym wszystko działa - klimatyzacja oraz wszystkie pozycje nawiewu na nogi szyby centrum itp. Po wyłączeniu obiegu zamkniętego jak by zamyka się dopływ świeżego powietrza dmuchawa na cały regulator a powietrze w żadnej z pozycji nie leci klima tez nie działa . Jedynie jak przełączę na obieg zamknięty wtedy zaczyna działać klimatyzacja i nawiewy . Błędy pod vcds jak u kolegi wyżej co zamieścił zdjęcia . Numery błędów 327971 - silnik nastawy klapy świeżego powietrza , 328003 - silnik nastawczy klapy zamkniętego powietrza . Proszę o pomoc od czego zacząć . Które silniczki do wymiany bądź do regeneracji ??? Gdzie one dokładnie się znajdują ??? Może ktoś z was już to rozbierał ??? Pozdrawiam Marek 

Edytowane przez maras66612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cześć i czołem. Mam ten sam problem z nawiewami co koledzy wyżej. Klima i nawiewy działają tylko w obiegu zamkniętym. Gdy przełączam na obieg otwarty,słyszę tylko jak dmuchawa dmucha,ale z kratek zadnego powietrza,co skutkuje parowaniem szyb po paru minutach.Klimatyzacja jedno-strefowa. Jak mogę zrobić nastawy podstawowe w OBD eleven? Można w ogóle tym urządzeniem to zrobić?? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To który jest ten silniczek swiezego powietrza moze jakies zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...