Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB brak mocy/brak turbo/mruga spirala świec/świeci stop


Marcinblb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po powrocie z pracy chciałem się przejechać moim Audi i po przejechaniu kilku metrów poczułem że auto straciło moc, spojrzałem szybko pod maske i zauważyłem nadtopioną wiazkę przy filtrze powietrza, gdy je polutowałem podłaczyłem auto pod komputer i wyskoczyły te o to błędy, po usunęciu błedów moc nie wróciła i nieustannie mruga kontrolka od świec jak i stop swieci caly czas(nawet na włączonym zaplonie). Posprawdzałem wszystkie bezpieczniki jak i przekaźniki ale zaden z nich nie byl spalony. Jak naprawic tą usterke??

16791 - Potencjometr recyrkulacji spalin (G212) P0407 - 000 - Sygnał za mały Ramka zamrożona

19558 - Silnik klapy w kolektorze ssącym (V157) P3102 - 000 - Brak sygnału Ramka zamrożona:

16629 - Zawór elektromagnet.(A) regulacji ciśnienia doładowania (N75) P0245 - 000 - zwarcie z masą Ramka zamrożona:

19794 - Sterowanie sterownika świec żarowych 1 P3338 - 000 - usterka elektryczna w obwodzie Ramka zamrożona

17903 - Zawór przełączający chłodnicy układu EGR (N345) P1495 - 000 - przerwa / zwarcie z masą Ramka zamrożona

19557 - Silnik klapy w kolektorze ssącym (V157) P3101 - 000 - Przerwa / zwarcie z masą Ramka zamrożona

16567 - Czujnik A temperatury paliwa (G81) P0183 - 000 - przerwa lub zwarcie z plusem Ramka zamrożona

19460 - Przekaźnik małej mocy grzania (J359) P3004 - 000 - Przerwa / zwarcie z masą Ramka zamrożona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...