Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania tył


leleko19

Rekomendowane odpowiedzi

miWitam 

Mam problem z czujnikami parkowania audi a4 b8 Avant 2009 radio mam podstawowe mmi audi concert wszystko jest w załączniku, po powrocie do domu, zauważyłem że nie działają mi czujniki z tyłu, nie ma typowego piknięcia po wrzuceniu wstecznego oraz nie przycisza się radio, wcześniej było tak że było słychać piknięcie na pięć sekund i radio się wyciszało a teraz tego nie ma, czujniki brzęczą jak się wrzuci wsteczny i jak przystawię do nich ucho. W ustawieniach nie mogę zmniejszyć ani zwiększyć głośności czujników stoi cały czas w tym samym miejscu. Może na chwilę przeskoczy ale wraca cały czas tak samo jak było, może głośniczek padł, tylko nie wiem gdzie dokładnie on się znajduje, na pewno w bagażniku z prawej strony, ale zaraz za samym siedzeniem? Może coś wyłączyłem przez przypadek? A może trzeba sprawdzić coś w zielonym menu? 

Pozdrawiam może coś mi doradzicie ??

IMG_20210721_185451_6.jpg

IMG_20210721_185530_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak masz radio concert to nie masz zielonego menu. Zielone menu jest tylko w MMI.

2. Concert nie jest MMI. Concert to radio Concert z logiką obsługi MMI a MMI to MMI 2g, 3g i 3g+. To są całkiem odrębne rzeczy.

3. Podepnij auto pod komputer i sczytaj błędy, będzie wiadomo co za usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłym kablu obd2 to podłącze? Bo w skodzie octavia z 2003 nie było problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...