Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Oskar z Piły się kłania :siema:, szczęśliwy posiadacz a4 b6 1.8T AVJ.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Witam wszystkich, nazywam się maks i jestem z Wrocławia. Mam s4b7 avant, auto w pełni seryjne staram się je doprowadzić do stanu używalności, wiec liczę na wasza pomoc w ogarnięciu paru części mojego wehikułu jaki porad co warto zrobić aby zapobiec bardziej kosztownym usterka

pozdrawiam.8CC768ED-415C-43C0-9F1C-8B2CDE5B83B2.thumb.jpeg.2ceadf5a9c1868c1c8136ed22f4fd845.jpeg

,,,

Witam was serdecznie razem z moim kochanym czterobutnym przyjacielem :a4fan:
270049698_1341388256303540_4442141237972384809_n.jpg.c0347680c19c144a47d5ca9b58b54a25.jpg

cześć

jestem Michał z Olsztyna na Warmii

widzę, że ogrom wiedzy na tym forum zatem z chęcią dołączam.

Audi A4 2.0 TDI 110kw 2014

,,,

Cześć wszystkim, nazywam się Jakub i pochodzę z okolic Wrocławia/trzebnicy chciałbym wam pokazać moją A4 która zakupiłem rok temu  w stanie tragicznym i z zatartym silnikiem, po 3 ciężkich dniach walki w mrozach dostała nowe serducho i nie zawodzi mnie po dziś dzień. Zawsze bałem się takiej "karawany" ale zakochałem się w tej srebrnej strzale bardzo szybko i nie zamierzam szybko zmienić auta ??

pozdrawiam wszystkich! a4b7klub.thumb.jpg.1aaf32c5b4c96cb1e9e9fdab3c938aec.jpg

,,,

Witam wszystkich w klubie A4, pochodzę i mieszkam w Bydgoszczy i od paru tygodni jestem właścicielem Audi A4.

Miłego dnia - Tadeusz.

,,,

Jestem zupełnie nowy na tego typu forum. Jestem ze Szczecina. Posiadam Audi A4 B9 2.0 TDI 2016 r. Przeglądałem różne tematy ma tym forum i uznałem, że dobrze będzie dołączyć do waszej społeczności. Pozdrawiam.

Edytowane przez Zienciu77

,,,

Co po drodze zmienili? Czy zamawiałeś coś, czego nie dało się już bardziej okroić z braku części..