Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam,trochę poczytałem forum i chyba zostanę tutaj na dlużej.Mam 19 lat a tutaj jest tyle przydatnych informacji dla młodych osób ,że aż żal nie rozwiązywac tych problemów samemu.

• Lubię to 1

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

No, to można powiedzieć - gratulacje, jak na dzisiejsze warunki to mega szczęście, że nie okroili z wyposażenia :hi:

Cześć wszystkim, od niedawna posiadacz A4 B6 więc zapewne nie raz spotkamy się na forum podczas doprowadzania mojego trupka do porządku ?

Za razem życzę wszystkim taniego paliwka i jak najmniej usterek!

,,,

Cześć wszystkim ? jestem Jeremiasz i jestem z woj. Śląskiego i jeżdżę a4 b7 ?  pozdrawiam gorąco !

,,,

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Przemek i jestem z woj. śląskiego. Pozdrawiam

,,,

Witam, jestem tu nowy, jestem z okolic Brzeska a to mój chrupek którego będę zmieniał, poprawiał i mam nadzieję zbudować coś fajnego

IMG_20220614_181003849_HDR.jpg

,,,

Cześć, wiele razy korzystałem, ale w końcu przyszedł czas dołączyć do forum. Pzdr dla wszystkich fanów 4 kółek na klapie. Ja już po pierwszych modach.received_254788833287180.jpeg.c17281a0d9e5910d03bb880db6479847.jpeg

,,,

Hej. Ja juz po pierwszym poście na forum, ale teraz zobaczyłem,  że ominąłem dział powitań. Witam wszystkich !