Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak dobrać skrzynię biegów


colak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Panowie ma taki problem w moim 1,8T  BFB napęd tylko przód huczy mi skrzynia biegów, po VIN  wychodzi na to to iż był to multitronic, jednak jakiś magik wstawił manuala 5 biegów o oznaczeniu 012 301 103AD WW0 , uwalona pordzewiała przewody po izolowane  itd ale huczy mi jak jadę ok 90km/h, ale jak wpisuje po tym nr. to wychodzi mi że to od diesla 1,9 starych modeli (one pasują czy gość  coś więcej kombinował? ) . Przełożenia mi padują ponieważ jak jadę  no 120km/h to mam niecałe  3tys  ob/min dla mnie ok .

Pytanie co mam włożyć  fajnie jak by była to 6,  ale  5 też może być, co było wstawianie  w 1,8t BFB  2006  lub co mogę włożyć i co dokupić  dodatkowo ?

 

Colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 19:24, colak napisał:

jednak jakiś magik wstawił manuala 5 biegów o oznaczeniu 012 301 103AD WW0

to kolego tylko nr dzwona raczej a nie symbol skrzyni, także po tym raczej do niczego nie dojdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już wiem   szukam dalej jej oznaczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie mam skrzynię 5 biegów GBQ 02102  z tego co patrzyłem to jest od 1,9TDI  mam długie przełożenia tak jak pisałem ok 2,7obr przy 140 km/h  jak rozszyfrować  02102? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy posiada ktoś taka sprawna skrzynię? A może coś odpowie co włożyć by była  p&p by nie przekładać wybierakow  mocowań itd.  Pozdrawiam colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie  czy ktoś jest w stanie pomóc jaka skrzynie do 1,8T BFB mogę  wrzucić P&P by cały osprzęt  został 

Obecnie mam GBQ  z diesla jakim oznaczeniem mógłby jeszcze ją zastąpić ?

 

Pozdrawiam colak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...