Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kompresor przestaje czasami działać.


hubert4569

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu wymieniłem w serwisie kompresor klimatyzacji, oczywiście kupiłem regenerowany "Zexel". Panowie w warsztacie mi go zmienili skasowali pieniądze jeszcze przyszli z termometrem aby udowodnić, że wszystko w porządku, no i elegancko odjechałem kilometr a tu ciepłe powietrze, no to oczywiście znów do nich na warsztat i pytam o co chodzi. Sprawdzili, stwierdzili, że wtyczka się poluzowała, poprawili i niby działało. Lecz no klima cały czas raz działa a raz nie, poobserwowałem i raczej na 99% nie jest to wtyczka bo ruszanie kablem nic nie daje. Napięcie dochodzi cały czas, przypuszczam, że ten elektromagnes niedomaga, ale to tylko moje amatorskie przypuszczenia, problem może być gdzieś indziej? Znajomy mi zasugerował, że mechanicy za dużo czynnika mogli dać do układu i dlatego on się wyłącza, ale wydaje mi się, że wtedy napięcie by nie dochodziło do kompresora. Miał ktoś podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś wydruku z maszyny? Trzeba podpiąć pod maszynę u sprawdzić ciśnienia. Jaki był powód wymiany sprężarki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...