Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy u was tez tak jest??ze slychac wiatr przez uszczelki.


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) czy w waszych A-4 tez przy 180 km/h zaczyna w przednich drzwiach wiac,to znaczy slychac przedmuchy??? moze tylko ja mam jakies uszczeli wyrypane albo drzwi trzeba wyregulowac bo bardzo leciutko sie zamykaja :) az za lekko :) pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gajzer, tak na przyszlość to staraj sie jakoś odpiowiednio tytuły bo na pierwszy rzut oka to to nic nie mowi dopiero jak sie wejdzie to wiadomo o co Ci biega

a co do pytania to tak samo jest i u mnie ten model ma tendencje do opadania drzwi przez co pojawia sie przerwa miedzy uszczelka najlepszym sposobem jest podgiecie ramiaka mozna tez cos podkleic ale z tym to chyba gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) ok postaram sie o dokladniesze tematy w przyszlosci :) dzieki za odpowiedzi :) pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok postaram sie o dokladniesze tematy w przyszlosci dzieki za odpowiedzi pozdro

Mozesz edytowac temat - edytujac pierwszy post w temacie - to tak na przyszlosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to mam ale umnie to wina uszczelki ma malutka dziurke :grin::grin::grin: i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)dzieki Wojatas-Audi:) Temat poprawiony :) mam nadzije ze jest juz mniej wiecej ok :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Gajzer, teraz to co innego :wink: na poczatku wyreguluj zamki ale pewnie malo to pomoze dlatego ramiak do regulacji lub uszczelka do wymiany bo nic nie jest wieczne guma tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym się czepiasz ;). Ja jechałem A4 w któym przy 100 wiało ze szpar w drzwiach - samochodzik niezbyt dorbze zrobiony po wypadku.

U mnie przy 160 w środku cisza.

hmm no masz racje czepiam sie ale juz tak mam :) i bede sie staral wszytkie usterki nawet te drobne i denerwujace usuwac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie, do prędkości tych 160-170 względna cisza (jeśli tak można nazwać szum powietrza na zewnątrz), ale przy prędkościach rzędu 180-200 (nawet z 210), to zaczyna już wiatr przebijać się przez uszczelki. Generalnie najgorzej jest jeśli są podmuchy boczne przy tych prędkościach.

Szczerze mówiąc, to jest to bolączka wielu audi, trochę rozwiązanie konstrukcyjne z uszczelką na szybę nie jest najlepsze, inne marki mają to lepiej rozwiązane. W moim poprzednim audi było podobnie choć trochę lepiej przy prędkościach powyżej 180, ale to było A100 więc inaczej przyjmowała takie prędkości.

P.S. Zaznaczam, że nie mam auta bitego w żaden sposób, więc jeśli czegoś się czepiać, to wieku uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiatr nie wieje napewno do 160, bo dalej to już nie zwracałem na to uwagi, ale czasem denerwuje mnie jak słyszę zawirowania przy uszczelkach - tak ma podobno wiele modeli :(

Już się bałem, że coś było uderzone i źle zrobione, ale obejrzałem auto dokładnie w tych miejscach i porównałem z autem kolegi i jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie co kilkanaście lat powinno się uszczelki wymieniac bo się wygniatają i pracieją ale kto będzie się w to bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...