Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze światłami i elektryka


Klayn4x4

Rekomendowane odpowiedzi

A4 b7 sedan 2.0tfsi BWE 

 

Witam,mam nadzieję że to dobry dział wybrałem do tego tematu, jeżeli zły to przepraszam. 

Mam problem, problem polega na tym że podczas jazdy gasną mi światła w samochodzie i zewnętrzne i wewnętrzne, pada też klimatyzacja(ALE RADIO DZIAŁA NORMALNIE). Często wyłącza mi się samo ESP, lub na chwilę włączy się światło wewnątrz auta. Potrafi też pojawić się ikonka że nie świeci mi jedna z "żarówka" z podświetlania tablicy a wszystko jest dobrze. 

Jak tak się stanie to nawet nie działają kierunki ani awaryjne, jest to dość niebezpieczne jak jadę gdzieś nocą i muszę z tym coś jak najszybciej zrobić. 

Dodam że po jakimś czasie, czasami 5 sek a czasami po 2 min. Wszystko wraca do normy. 

A jeszcze jedno jak się wszystko gasi to wyskakuje mi ikonka błąd  stabilizacji ksenonow. 

I tu pytanie do was majstry, co wg was to może być? Bo odwiedziłem już nie jednego magika elektryka i nikt nie wie od czego to może być. 

Auto było podpięta pod kompa nie ma żadnych błędów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podpinałeś czy Ci powiedzieli, że nie ma błędów? 

Przy takim zachowaniu musiało posadzić błędy, nie ma mocnych. Sam podepnij pod vcds i odczytaj błędy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer od znajomego mechanika pożyczyłem bo ja swojego nie mam, ale dokładnie nie powiem ci co to było bo nie pamiętam. 

Ale wydaje mi się ce to był ten program vcdc

Edytowane przez Klayn4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłeś na MCE?? Po takich objawach można przypuszczać, że zalała go woda np. przez niedrożność odpływów. A co do tego kompa to uważam tak jak kolega @Muskel1 - nie ma siły, żeby nie było żadnych błędów, choćby "sporadycznych" - które moduły skanowaliście?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanowanie było wszystko jedynie jakiś błąd mi wyskoczył w prawych drzwiach pasażera coś tam ale nie omaietam dokładnie i mało wydajnego katalizatora i to są wszystkie błędy jakie były. Nic poza tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przeskanować moduł centralnej elektryki 09-Cent. Electr. i moduł pozycjonowania xenonu 55-Xenon Range...

Na bank tam są błędy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra postaram się jeszcze raz ale to na dniach jak dostanę kompa. 

Dzięki wielkie ? będę informował na bieżąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...