Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Następca Osram Cool Blue Intense


Rekomendowane odpowiedzi

Osram wprowadza na rynek następce znanych i doskonałych palników z serii Cool Blue Intense (CBI). Kto miał zamontowane te palniki, wie o czym piszę:wink:.

Palniki będą nosić nazwę Osram Cool Blue Intense Next Gen. CBI NEXT GEN i mają mieć temperartrę światła zbliżoną do LED oraz mają być jaśniejsze niż dotychczasowe generacje. Będą dostępne prawie we wszystkich wariantach, nawet D8S.

Data wprowadzenia na rynek jeszcze nie znana ale myślę, że warto śledzić i wypróbować. Niestety nie będę miał już możliwości przetestowania jak do tej pory (testowałem wszystkie CBI) ponieważ moje samochody mają  lampy LED ale może ktoś z Was się skusi.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej generacji piszesz ?

ALLEGRO.PL

Kup taniej 2x XENON ŻARNIK D2S OSRAM COOL BLUE INTENSE 6000k z Katowice na Allegro.pl, za 530 zł w kategorii Motoryzacja - Wyposażenie i akcesoria samochodowe. Opinie i recenzje czy warto...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie 2Stück OSRAM D2S XENARC COOL BLUE INTENSE NextGen. 6200K +150% 12V+24V 35W in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

Zobacz ile sprzedano na ebay :) tylko nie wiem z jakiego to kraju jest to sprzedawane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je już jakiś czas w ofercie ale jeszcze nikt nie pytał.:whistling: Cena nawet kusząca w porównaniu do poprzednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wandej napisał:

Mam je już jakiś czas w ofercie ale jeszcze nikt nie pytał.:whistling: Cena nawet kusząca w porównaniu do poprzednika.

Nie wiedzą o ich istnieniu. Są dość świeże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

Nie wiedzą o ich istnieniu. Są dość świeże. 

Być może. D3S 305zł/szt gdzie CBI kosztuje 270zł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potanieją jeszcze z czasem. Niestety ale oczekiwania przerosły stan faktyczny. Jak się okazało Next Generation nie odbiegają zbytnio od CBI. Jedynie są nieco jaśniejsze. Napis reklamowy LED na pudełku okazał się niestety tylko napisem. Temperatura światła wbrew oczekiwaniom nie została podwyższona i jest taka sama jak CBI :rolleyes: Skoda bo zapowiadało się dobrze. Nie oznacza to, że nie są to dobre żarniki ale moim zdaniem nie ma co wydawać na nie więcej pieniędzy niż na CBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli finalnie to ogólnie objętnie czy CBI czy Next gen ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że next gen sporo potaniały więc można śmiało brać. Są nieco jaśniejsze od cbi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...