Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór auta ~60k


trejk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać o luźne opinie forumowiczów w sprawie kliku modeli samochodów za którymi ostatnio się rozglądam. 

Audi Q3, Q5, A3 (Hatch w S-line i Limusine), Mercedes Klasa A, GLA 

Wszystkie podane powyżej modele to z roku 2014 - 2017 maks w tej cenie. Jeżeli ktoś mógłby podzielić się zdaniem na temat w/w modeli to będę wdzięczny, ewentualnie inne sugestie.

Osobiście najbardziej nastawiony jestem na A klasę, ale z obserwacji wynika, że musiałbym się zadowolić 122KM w benzynie i napędem na przód, a z początku nastawiałem się na 4x4 i coś powyżej 150 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q5 od 2014 za 60k nie kupisz chyba że po przygodach do roboty i golas

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RALF76 napisał:

Q5 od 2014 za 60k nie kupisz chyba że po przygodach do roboty i golas

Fakt, Q5 przeglądałem z początku a później skupiałem uwagę na A3, Klasa A i trochę poleciałem z tym rocznikiem. W Q5 to raczej od 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie A6C7? W tej cenie jesteś w stanie upolować fajne auto w podstawowych wersjach, gdzie podstawowe wersje są i tak bogate..

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Do czego ma służyć? Do tras czy w miasto?

Bardziej miasto, sporadyczne wyjazdy w wakacje

 

Godzinę temu, Emejcz napisał:

Czemu nie A6C7? W tej cenie jesteś w stanie upolować fajne auto w podstawowych wersjach, gdzie podstawowe wersje są i tak bogate..

Nie lubię z wyglądu Sedanów i Kombi dlatego chce uciec w hatch'a albo suva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merca bym sobie odpuścił na twoim miejscu, A3 to dobry wybór, ewentualnie BMW F30/31, Ford Focus 2010+? To dobre miastowe auta, którymi komfortowo gdzieś pojedziesz na weekend w dłuższą trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

Merca bym sobie odpuścił na twoim miejscu, A3 to dobry wybór, ewentualnie BMW F30/31, Ford Focus 2010+? To dobre miastowe auta, którymi komfortowo gdzieś pojedziesz na weekend w dłuższą trasę.

A co nie tak z mercem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższa ze wszystkich marek w utrzymaniu, a właściciele tych samochodów dobrze wiedzą, kiedy je sprzedać, żeby nie skończyć z pustym portfelem ;)

Osobiście nie znam żadnego właściciela mercedesa, który posiadałby egzemplarz z roku 2008-2015, to worki bez dna, w których co chwila coś wychodzi do naprawy, te nowsze zwyczajnie jeszcze są za młode aby się psuły. To jednak moja osobista opinia, zrobisz jak uznasz za lepsze dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W204 są bardzo udane. Jak ktoś delikatnie jeździ to wybierze sobie fajną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Langista poleciłbym Focusa. W tej kasie znajdziesz już MK4, zatem będziesz miał auto najmłodsze, najtańsze w utrzymaniu i zaryzykuję stwierdzenie że największe w środku. Między MK3 a MK4 jest duża różnica...

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Langista napisał:

Najdroższa ze wszystkich marek w utrzymaniu, a właściciele tych samochodów dobrze wiedzą, kiedy je sprzedać, żeby nie skończyć z pustym portfelem ;)

Osobiście nie znam żadnego właściciela mercedesa, który posiadałby egzemplarz z roku 2008-2015, to worki bez dna, w których co chwila coś wychodzi do naprawy, te nowsze zwyczajnie jeszcze są za młode aby się psuły. To jednak moja osobista opinia, zrobisz jak uznasz za lepsze dla Ciebie.

mam kilkoro znajomych, którzy mają a klasę z tych ładniejszych ;) różny przedział silnikowy, nikomu nic złego się nie dzieje, każdy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...