Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Xenonami Audi


DamianQ97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę tutaj bo nigdzie nie mogę uzyskać pomocy

Problem z lampami.

Od pewnego czasu przełączając światła z postojowych na xenony występuje jakiś błąd i nie pali się xenon.

Zawsze za pierwszym razem gdy odpalam auto i włączam xenony jest wszystko ok i świecą cały czas. Gdy jadę nocą i zmienię z auto na 0 i 0 na auto , to albo świeci tylko prawy albo lewy, czasami nie świecą oba .

Sprawdziłem już, przełącznik świateł (używany) było to samo, zamieniałem przetwornice lewa prawa i na odwrót, wziąłem inna ze starej lampy i ciągle to samo. Myślałem że to żarnik więc odesłałem i założyłem nowe, jednak to nie było to. Nie wiem gdzie szukac już problemu. Dodaje filmik jak to wygląda.

Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być?  Bezpieczniki moż

Edytowane przez DamianQ97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego z auto zmieniasz na zero i z zero znowu na auto. Gdy się ściemni czujnik zmierzchu automatycznie włączy ksenony. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Nie rozumiem dlaczego z auto zmieniasz na zero i z zero znowu na auto. Gdy się ściemni czujnik zmierzchu automatycznie włączy ksenony. 

Przypadkowo pewnego razu zmieniłem i wtedy zobaczyłem, że taki błąd wyskakuje. Normalnie jeżdżę zawsze na auto. Ale robię tak teraz w sytuacji gdy te xenony wariują, za którymś razem się zapalą dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...