Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podnośnik szyby tylnych drzwi


nerwos

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :hi:

Od pewnego czasu nie działają mi szyby z tyłu po prawej i lewej stronie. Sterowanie z drzwi kierowcy działa normalnie, mogę opuścić i podnieść wszystkie szyby, również w drzwiach tylnych. Natomiast z przycisku w tylnych drzwiach ta funkcja nie działa. Wydaje mi sie, że coś z kodowaniem nie tak. Jest ktoś w stanie sprawdzić kodowanie dla tylnych sterowników drzwi?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niby nagle w kodowaniach miało się przestawić? Samo z siebie się nie przestawia. Zmieniałeś coś w kodowaniach?

Wrzuć pełny autoscan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że samo się nic nie dzieje. Podłączając podświetlane klamki i oświetlenie wejściowe i ostrzegawcze musiałem to zakodować. Nie mam opisów bitów i wydaje się że mogłem coś przez przypadek zmienić. Albo coś nie tak na lini przycisk-sterownik drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć pełny autoscan.  Może nie wpiąłeś prawidłowo kostki do przycisku?  Kodowaniem raczej nie da się deaktywować przycisku. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupia podpowiedź ale nie zablokowałeś czasem zabezpieczeniem przed dziećmi w drzwiach kierowcy? 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego przycisku rozpoczęto dochodzenie..:decayed: to jednak nie to ale dzięki za pomysły:)

Zrobiłem dziś skan i faktycznie były błędy w sterownikach drzwi. Jak robiłem oświetlenie drzwi to zmostkowałem lampkę z przysiekiem podnoszenia szyb. I to był mój błąd. Lampka działała ale w momencie podnoszenia szyb przygasała. Rzadko kiedy siedzę z tyłu i nie zwróciłem na to uwagi, dopiero ostatnio ktoś jechał i powiedział, że nie działają szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...