Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vcds niechce się połączyć.


Kali 4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od jakiegoś czasu mam problem z połączeniem się z autem vcdsem na początku używałem 11.6.0 Beta  wszystko chodziło bez problemu później z dnia na dzień przestał działać próbowałem na nowo instalować program lecz nic z tego myślę sobie pewnie kabel się posypał no trudno kupiłem dzis drugi zwykły kkl ale jest to samo nie da rady w żaden sposób się połączyć.Ktos zna się bardziej temacie i mógłby pomóc.Wyswietlaja sie takie komunikaty 

20210825_193909.jpg

20210822_210904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w menadżer urządzeń i zobacz na jakim porcie zainstalował Ci się kabel kkl - powinien być widoczny pod gałęzią 'porty COM i LPT' i na końcu będzie widniał nr portu COM. Musisz ustawić taki sam w VCDS. Jeżeli zainstalował się z nr większym niż 4 to musisz wejść we właściwości w managerze urządzeń i zmienić port - poszukaj na necie instrukcji. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2021 o 09:46, Skowrix napisał:

Wejdź w menadżer urządzeń i zobacz na jakim porcie zainstalował Ci się kabel kkl - powinien być widoczny pod gałęzią 'porty COM i LPT' i na końcu będzie widniał nr portu COM. Musisz ustawić taki sam w VCDS. Jeżeli zainstalował się z nr większym niż 4 to musisz wejść we właściwości w managerze urządzeń i zmienić port - poszukaj na necie instrukcji. 

 

 

 

 

Udało się w portach było wszystko ok.Zaistalowalem jakiś sterownik z chińskiej strony znaleziony gdzieś w necie i poszło.Male pytanie do ciebie chciałem podejrzeć grupy 32 i 33 korekty długoterminowe i krótkoterminowe  zwykłym kablem kkl nie da rady ich podejrzeć bo u mnie szło zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kondzik45 napisał:

Hej. Masz może link to tej chińskiej strony. Mam taki sam problem 

WWW.WCH.CN

CH340/CH341USB转串口WINDOWS驱动程序,内含DLL动态库及非标准波特率的设置等使用说明,支持32/64位 Windows...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...