Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprezyny / wysokosc zawieszenia ori


dawajrapa

Rekomendowane odpowiedzi

ze wzlegu na to, ze moje stare, tylne sprezynki (ori) byly juz przeciazone itd, kupilem uzywki wg. sprzedajacego z malym przebiegiem, sprawdzone jeszcze na aucie przed zdjeciem itd, oznaczenie mialo byc kropka zielona i srebrna... okazalo sie ze sa dwie srebrnekropki i jedna zielona, liczba zwojow sie zgadzala ale te "nowe" sa o ok 1.5 cm krotsze i z grubszego "drutu". przy okazji wymiany tylnych amorow wrzucilem te sprezynki i auto ostro siadlo :/ wyglada teraz jak wodolot, wymiary od srodka piasty do blotnika- przod 39cm, tyl 36(!)cm. z tego co wiem, tyl powinien byc orginanlnie wyzszy o ok 0.5-1cm od przodu, wiec wyglada na to ze siadla o ok 3,5 cm :| nie chce obnizac przodu, wiec poszukuje org. sprezyn od b5 limo na tyl- jezeli ktos kiedys obnizal u siebie a ma w miare sensowne ori- prosze o kontakt na priv.

Nie mam tez pojecia co to za sprezyny (te ktore zalozylem), chodzi mi o to oznaczenie- 2 srebrne i 1 zielony- wszedzie podaja odwrotnie 2 zielony i 1 srebrny, nie znalazlem takiego ukladu, a sprezyny niby sa ori audi, wiec co to moze byc? fabrycznie obnizona wersja? pomocy!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa 2 wersje zawieszenia

1-normal

2-sport

oznaczenia mozna sprawdzic we kodach wyposazenia

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2765

no tak, ja mam zwykly zawias u siebie, oznaczenia po kodach kiedys juz tam sprawdzalem, ale co innego mnie wtedy interesowalo :) musialbym zdobyc ksiazke serwisowa / wlepke z kodami auta z ktorego zostaly wymontowane te sprezyny, ale prawdopodobnie sa to walsnie sportowe... szkoda tylko, ze sprzedajacy zapieral sie ze wszystko jest normalnie, tak jak powinno byc :| teraz poplyne znow na nowe sprezyny plus wymiana a tymi moge ozdobic garaz... tak jak juz pisalem- jezeli ma ktos normalne ori od limuzyny i nie sa przeciazone itd- prosze o info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...