Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BCM 09 A4 B9


pawelpawel111

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to wina kabla bo z audi a5 b8  z 2016 roku nie mam tych problemów. Tam wszystko wygląda wzorcowo

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ori. Dystrybutor MFT czyli dostępny na np.  Conrad Electronics lub bezpośrednio na stronie MFT. Musisz nawiązać kontakt z tym dystrybutorem bo każdy dystrybutor prowadzi support wyłącznie do swoich produktów. 

Ponadto musisz zainstalować wersję programu, która była dołączona a nie z Adako.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w zależności od którego dystrybutora jest kabel to soft działa tylko od Niego w dedykowanej wersji językowej lub soft ze strony ross-tech w wersji EN.

Zobacz też czy nie trzeba zrobić update'u firmware w samym kablu. Często poprawia to jakieś błędy w komunikacji itp.

Do tego sterownika raczej labelu nie ma i go nie znajdziesz. Przynajmniej mi się nie udało, i nawet na forum Ross techu we wszystkich scanach jest brak labelu dla tego sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie tylko zastanawia to fakt, że na Twoim autoscanie nie pokazuje wersji Firmware jaki ma kabel, popatrz u mnie

 

Screenshot_20210902-175446_HTML Viewer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sam kabel bez płyty i pudełka.Nie wiem jaki jest oryginalny soft do niego.

54 minuty temu, MaTeo85 napisał:

soft ze strony ross-tech w wersji EN.    Może on bedzie działął jak należy...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pawelpawel111 napisał:

Kupiłem sam kabel bez płyty i pudełka.Nie wiem jaki jest oryginalny soft do niego.

 

Soft do Twojego kabla to ten:

WWW.MFT-SHOP.DE

Offizieller VCDS Software Download in deutscher Sprache.

 

Lub EN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu odpowiedniego softa kabel aktywuje licencje  i dopiero kabel jest gotowy.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu słusznie zasłoniłeś nr serii. Nie musisz podawać dokładnie jaki masz nr ale czy ten numer nie jest przypadkiem same zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na numer na naklejce na samym kablu, ten który zasłoniłęś wizytówką, czy jest inny niż 000000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sa same zera. Kolega ma inny kabel też oryginalny Ross tech kkl com.Czy tym coś bym uzyskał mając najnosze oprogramowanie VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KKL com nic nie zdziała w tej platformie.

Pisałeś, że kupiłeś na ebay.  Jeżeli zapłaciłeś przez paypal to masz gwarancje uzyskania poeniędzy w takich przypadkach od paypal, gdyby sprzedający nie chciał Ci zwrócić pieniędzy. Napisz do niego i otwórz problem jeżeli nie będzie kooperatywny. Napisz mu, że żądasz zwrotu pieniędty w przeciwieństwie zgłosisz sprawę na policji, że zostałeś oszukany. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, mają rozmach żeby klony po 400 euro gonić. Masakra.

No ale jak by nie patrzył to Ori Hex net bez limitu to jakieś 3k PLN w de pewnie cena też podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Ebay plus wiec nie ma problemu ze zwrotem pieniedzy.Dzieki wielkie za pomoc.Wszystko się wyjaśniło.  Podróbka....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za wersję otwartą, bez ograniczeń na ilość vin, z walizeczką to 499 € u dystrybutora PCI-Diagnosetechnik,  którego mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawelpawel111 napisał:

mam Ebay plus wiec nie ma problemu ze zwrotem pieniedzy.Dzieki wielkie za pomoc.Wszystko się wyjaśniło.  Podróbka....... 

Jeżeli będziesz kupywał jeszcze raz to kup u PCI-Diagnosetechnik,  będziesz mógł korzystać z ich forum i pomocy w razie problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeslę w poniedziałek ten kabel. Na nowy muszę trochę poczekać.Musze znaleźć go w dobrej cenie. A ma ktoś opis bitów sterownika 09 ?Do poniedziałku mam stary kabel wiec mogę się pobawić.czy może ktoś podesłać fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ehh, mają rozmach żeby klony po 400 euro gonić. Masakra.

No ale jak by nie patrzył to Ori Hex net bez limitu to jakieś 3k PLN w de pewnie cena też podobna.

I to pewno na Atmedze w środku :grin: niezła akcja

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...