Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BCM 09 A4 B9


pawelpawel111

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Muskel1 napisał:

 Przy 20°C zostaje deaktywowane. 

 

 

Mylisz się. Jeżeli jest duża wilgoć na zewnątrz grzanie także działa.Temperatura była około 26 stopni. Testowałem na 3 autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem u siebie w suchych warunkach i przy 20°C wyłączało ogrzewanie. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem nowy VCDS i mapa w pomocniku kodowania 09 się już pokazała. Jest identyczna jak na zdjęciach które wcześniej wstawiliście.  Mam problem ze światłami długimi. Nie działają wogóle . Obojętne czy pociągnę manetkę od siebie w tryb auto czy do siebie. Swieci się tylko niebieska kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć pełny autoscan. 

Jakie masz światła bixenon, led, czy led matrix?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobię jutro nowy bo żona pojechała do pracy autem.  Z modułem 46 połączyłem się bez problemu ale nie znalazłem ani w pomocniku kodowania ani w adaptacjach opcji domykania szyb i szyberdachu z pilota. Domykaja się tylko po przekreceniu kluczyka w zamku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz elektryczną klapę? Ile przycisków masz na tapicerce klapy 1 czy 2? Masz keyless go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keyless go nie mam a przycisk jest tylko 1.Jak nacisne to się otwiera automatycznie.Ale zamykać trzeba recznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ato jet ze stanów i po kolizji.Przód rozbity wiec możliwe wszystko.   Sam zobacz   https://en.bidfax.info/audi/a5/4822607-audi-a5-premium-s-line-2018-white-20l-4-vin-wausnaf55ja004038.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, zobaczymy jakie wyposażenie ma. Być może należy przyuczyć sterowniki szyb. Jeżeli np. aku zostało odpinane sterowniki gubią przyuczenie krańcowych pozycji. Należy wtedy je przyuczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że Twoje problemy ze światłami i mmi czy funkcją otwierania z pilota leżą po nieudolnie przeprowadzonej konwersji jednostki MMI oraz lamp z US na EU.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale w instrukcji obsługi nie znalazłem  jak to zrobć dla tego modelu. Razem z kablem dostałem na pendrive VCDS DRV 40.4. Próbowałem zauktualizować ale info wyskoczyło że wersja jest aktualna. Czy jak zainstaluje VCDS Release 21.9 też będzie kabel śmigał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...