Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BCM 09 A4 B9


pawelpawel111

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

nieudolnie przeprowadzonej konwersji jednostki MMI oraz lamp z US na EU.

Możesz mieć rację. Bez swiateł drogowych trochę cięzko ,szczególnie że działają automatycznie. Auto często stoi w słońcu więc otwieranie szyb z pilota by się przydało. No i te kierunkowskazy po lekkim wciśnieciu manetki  migają aż 5 razy ,trochę wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelpawel111 napisał:

Czy jak zainstaluje VCDS Release 21.9 też będzie kabel śmigał?

Tak. Wersja ze strony Ross-Tech na oryginalnym kablu też powinna działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawelpawel111 napisał:

Możesz mieć rację. Bez swiateł drogowych trochę cięzko ,szczególnie że działają automatycznie. 

Bez tego (bez świateł drogowych) nie dostaniesz przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawelpawel111 napisał:

Numer VIN rozkodowany

Zgodnie z vinem auto wyjechało z fabryki z xenonami a nie z led więc ktoś je nieudolnie dołożył skoro nie działają prawidłowo. Dodatkowo auto wyposażone było w system Keyless-Go zgodnie z tym rozkodowaniem. Ktoś tam dobrze namieszał skoro nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze ma i xenony tylko pasek jest ledowy w nich taki długi.   Z Keyless-Go inny temat.  Obudowa klamki od kierowcy była urwana bo niby handlarz zmieniał żarówkę od podświetlenia(znajduje się pod klamką). Ja tam patrzyłem ale tam czujnika nie ma. Jak to sprawdzić  inaczej? Da radę VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy tu pomocy udzielić ja Ty sam nie wiesz, czy masz xenony czy led? A może takie, a może siakie. Kula kryształowa mówi, że coś jest nie tak. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za to ale widze tylko lampę z przodu i to co pokazuje wVCDS w sterowniku 09   byte 0 bit1. Nie zaglądałem tam głeboko pod maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam taką 

ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o Audi A5 B9 Full Led lampa lewy przód 8W6941033D - 7722619620 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-02-26 - cena 2000 zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z aukcji są led. Czy w czasie rozruchu silnika z na włączonych światłach soczewki wykonują ruch góra dół jak na poniższym filmiku?

Podejrzewam, że nie bo ten test wykonują lampy mające samopoziomowanie. Twoje auto zgodnie z rozkodowaniem VINu samopoziomu nie ma. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez samopoziomowania dołożyli lampy. Ktoś niestety straszną rzeźbę z tym autem zrobił. Musisz jechać do kogoś, kto zajmuje się doposażaniem, żeby Ci to wszystko właściwie ogarnął. W takim stanie przeglądu nie otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie masz Keyless-Go czyli odpalanie pojazdu bez stacyjki (tylko przyciskiem). Keyless-Entry to otwieranie pojazdu dotykiem za klamke, tego nie masz zgodnie z rozkodowaniem, więc z klamką jest wszystko ok.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko czemu w byte 0 bit 2 nie jest zaznaczony. Nie działają światła drogowe .Z resztą świateł jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...