Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BCM 09 A4 B9


pawelpawel111

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj to zrobiłem ale nadal nie działa. Znalazłem na niemieckim forum ,że facet miał ten sam problem.Przyuczył szyby a zapomniał o szyberdachu. Sterownik nie dostawał odpowiedzi ze strony szyberdachu i dlatego to nie działało. Ja nie chcę by dach też się otwierał.Wyglada na to ,iż u mnie jest ten sam problem. Jak wykodować ten szyberdach z komfortowego otwierania a zostawić tylko szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jeżeli już to w adaptacjach w sterowniku 46

POszukam na wolnym czasie. i wyłączę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pawelpawel111 napisał:

Da się tą ikonę audi connect uruchomić u mnie?

Napisałem już wyżej, że nie.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie sprawdziłem w sterowniku46 w adaptacjach wszystko co możliwe i zwiazane z komfortowym otwieraniem. Dla kazdego z 4 kluczy komfortowe otwieranie i zamykanie okin i szyberdachu jest włączone. Szyberdach też nauczony skrajnych pozycji. Otwieranie z pilota dalej nie działa. Wszystko otwiera się tylko z kluczyka. Jakieś pomysły?  Czy po zmianie z USA na DE sprzedawca musiał zmieniać oprogramowanie W MMI? Może w tym problem....... Nie mam pomysłów już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VCDS jest opcja robienia map adaptacji (adpmap). Zrób mapę adaptacji sterownika 46 i wrzuć tutaj. Zobaczę czy coś mi wpadnie w oko. Jak do tej pory nie mam niestety pomysłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę w kodowaniach w sterowniku 46, byte 12 odznacz bit 4. Zamknij vcds, wyłącz zapłon. Zamknij/zarygluj auto pilotem i odczekaj 15 min do uśpienia wszystkich sterowników. Następnie sprawdź czy szyby otfierają się z pilota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mapę adaptacji sterownika 46 zrobię po południu, bo żona z dzieciakami pojechała w piątek  do rodziny i wrócą dziś.   Ma ktoś zdjęcia z modółu 46 dla takiego sterownika jak mój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy zdalnego otwierania i zamykania auta telefonem, poprzez aplikację myAudi, w ramach usługi Audi Connect Remote & Control.  Tylko dla aut posiadających eCall/bCall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kąd masz taką informację.? remote lock unlock oznacza otwieranie zamykanie pilotem w dosłownym tłumaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz centralny zamek? Masz 

Otwierasz i zamykasz pilotem? Tak

Gdyby było tak jak piszesz, nie otworzyłbyś i nie zamknął auta pilotem z odznaczonym bitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...