Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cienie na lakierze


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Panowie i Panie otóż kupiłem auto 2 lata temu i lakier był chyba wcześniej spolerowany do sprzedaży?ale do rzeczy na dzień dzisiejszy na dachu i masce robi się coś takiego na zdjęciach jak z tym walczyć?

Auto było myte tylko ręcznie szamponem z woskiem

20210905_090057.jpg

20210905_090055.jpg

20210905_090054.jpg

20210905_090048.jpg

20210905_090034.jpg

20210905_090032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm nie mam pojęcia może tak ale czemu przez 2 lata nie było tego widać? Nie znam się więc i tak do lakiernika będę musiał oddać auto. W sumie jak oglądam te cienie to wygląda z bliska jak brud ale to brud nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że do sprzedaży był dobry wosk nałożony i nie zwrócileś na to uwagi, mogłeś też jechać za kimś i jakaś chemia prysneła na auto, mogło też być źle polerowane i ktoś przegrzał lakier w tym miejscu. Wyglinkuj to a wyeliminujesz jakiś brud czy osad.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze, że kupił auto 2 lata temu - raczej żadne zabezpieczenie tyle nie przetrwa a ceramiki do sprzedaży nikt by nie zakładał i chyba tez nie przykryła by takich cieni. Mi to wygląda na zbyt mocno spolerowany lakier i właśnie brak zabezpieczenia przez co od słońca po tych 2 latach klar się poddał i zaczyna się łuszczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek jade do lakiernika zobaczymy co powie. Dziś auto pokazałem znajomemu który pracuje w serwisie wv jako mechanik i powiedział że nie wie dlaczego ale już parę przypadków widział że  na tym kolorze takie cuda się robią ale dlaczego nie ma pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...