Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie mogę ręcznie otworzyć bagażnika


Lukasz_11998899

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie mikrostyk w klamce pokrywy bagażnika nie działa. Może także być przewód złamany.  Podepnij auto pod komputer i sczytaj błędy powinno pokazać w czym problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2021 o 09:34, Lukasz_11998899 napisał:

pilotem klapa bagażnika się otwiera oraz przyciskiem w drzwiach kierowcy też a ręcznie nie działa. Pomożecie? 

Udało Ci się naprawić mam ten sam problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomasz 86 napisał:

Udało Ci się naprawić mam ten sam problem 

 

10 godzin temu, Tomasz 86 napisał:

Udało Ci się naprawić mam ten sam problem 

jeszcze nie podejmowałem żadnych prób, po niedzieli podjadę na kompa żeby sie upewnić czy to napewno mikrostyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś wie jak wyciągnąć klamkę bagażnika? jest na jakieś zatrzaski ? mam pomysł żeby przełożyć z B8 i zobaczyć czy się otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lukasz_11998899 napisał:

 

jeszcze nie podejmowałem żadnych prób, po niedzieli podjadę na kompa żeby sie upewnić czy to napewno mikrostyk

 

Po niedzieli i ja będę walczył że swoją . Dam znać co mi wyszło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2021 o 23:02, Tomasz 86 napisał:

Udało Ci się naprawić mam ten sam problem 

Rozebrałem tapicerkę, dostałem się do klamki. Przy wyciąganiu i wkładaniu przewodu do klamki zamek pstrykał, czyli na 100% klamka padła, zamienników jeszcze nie robią a w serwisie 600zl. Myślę żeby rozebrać klamkę i mikroprzyciski kupić i przelutować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojawił się ten sam problem u mnie tylko bardziej rozbudowany...

Wystąpił po tym jak pomogłem odpalić przez klemy inne auto.

Obecnie nie mogę otworzyć klapy bagażnika za pomocą klamki, działa otwieranie z kluczyka, działa za pomocą przycisku w drzwiach kierowcy a nawet działa za pomocą gestu nogą.

Najlepsze jest jednak to, że do wszystkiego dochodzą jeszcze dwa problemy.

1. jeżeli klapa bagażnika jest otwarta to jeżeli zostaną otwarte którekolwiek drzwi auta, klapa automatycznie się zamyka

2. w sytuacji gdy klapa jest otwarta po ok. 1/1.5 minucie automatycznie zaczyna się zamykać - oczywiście bez jakiejkolwiek czynności z mojej stronę, sama z siebie

 

Czy jest możliwie, że po podpięciu przez klemy do innego (o wiele mniejszego akumulatora) poszło jakieś przepięcie/zwarcie cokolwiek co mogło uszkodzić elektrykę? Objawy opisane w 2 pkt powyżej są dosyć irytujące i nie wyglądają na banalne...

 

Dajcie znać czy samemu jest sens coś przy tym grzebać, czy jednak komputer i serwis zostaje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podpinałeś kable? bezpośrednio na klemy na aku u siebie?

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem. Klapa bagaznika nie otwiera się z przycisku. Z pilota działa, z drzwi działa a z przycisku w klapie nie . Auto bylo podpinane kablami rozruchowymi . Czy ktoś ogarnął temat ? 

Edytowane przez JaSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie twierdzę, że akurat to jest problemem, a klamki macie sprawne, lecz po zakupie auta też miałem zagwozdkę z nieotwierającą klapą z przycisku.
Okazało się że w ustawieniach MMI było zablokowane otwieranie z ręki. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...