Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe reflektory xenonowe


adrianjaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś ma jakas firme strone gdzie mozna kupic nowe lampy ksenonowe (d2s) w dobrych pieniadzach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Muskel1 napisał:

Do czego? Do roweru, furmanki, Ursusa czy do A4 B5?

forum o audi a4 to chyba nie do roweru. Jak pisze ksenony to raczej strona, sklep ktory ogolnie sie zajmuje sprzedażą reflektorami ksenonami. Ale moze ci to pomoze 

 

Audi a4 b5 AWT 1.8 T r. 2000 LIft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest to takie oczywiste, bo są tu osoby mające także inne marki. Poza tym nie znam stanu i wartości Twojego auta, ale kupno nowych lamp xenonowych do modelu B5 może oznaczać, że cena lamp przewyższy wartość auta. Nowe lampy Valeo kosztują ok. 208 € za sztukę.

WWW.WS-AUTOTEILE.COM

Bei uns finden Sie VALEO Hauptscheinwerfer Scheinwerfer Xenon für AUDI A4 (B5) links...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie. Ceny z kosmosu. Jedynie regeneracja wchodzi w gre w nocy juz malo widac z tych lamp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, adrianjaro napisał:

No to pieknie. Ceny z kosmosu. Jedynie regeneracja wchodzi w gre w nocy juz malo widac z tych lamp. 

Nie wiem czego się spodziewałeś szukając reflektorów xenonowych do Audi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę:
https://allegro.pl/oferta/audi-a4-99-01-reflektor-lampy-l-p-d2s-h7-py21w-w5w-11252459286?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=2ad4e726-5ce9-4ef1-9853-5363a62d07f1

Te sie przymierzam. Brak regulacji swiatel tj silniczka. Czyli jak ustawie je to tak bedzie samopoziomowanie juz nie wchodzi w gre. 

Edytowane przez adrianjaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu. Nie myslalem ze bedzie taki problem z zakupem nie moge znalezc na allegro. Wiele osob mi odpisuje ze mam inny numer i moze nie pasowac. Ze ludzie biora zwykle i przerabiaja. Moze ktos zna strone ma sklep online aby one byly. Moje parametry ksenonow to:

numer to 8D0941004AN
1853678100

Moj model to audi a4 b5 1.8 T 150 Km r 2000. VIN: WAUZZZ8DZ1A025331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zbieram od dłuższego czasu do tematu lamp. Najszybciej widziałem usługę regeneracji odbłyśników. Cenowo to coś z 200zł wyjdzie jak przeglądałem ogłoszenia. Gdzieś tam widziałem regenerację lamp za 700zł.

Ogólnie z xenonami w b5 jest ciężki temat. Depo nie produkuje zamienników, pozostaje jedynie rozbiórka, czyszczenie i naprawa odbłyśników lub pełna regeneracja. Trzeba coś pomysleć bo wypalone światła gorzej świecą od starych lamp na h4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie mascom. Trzeba bedzie chyba na h4 pojsc bo co innego. U mnie za regeneracje powiedzieli w Rzeszowie 900 zl. Ale mysle ze to gora na dwa lata bedzie. A powiedz mi oznaczenie(numer) lamp masz takie samo?

Edytowane przez adrianjaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz jak podejść do samochodu i sprawdzić oznaczenia ale na 100% to samo bo chyba jeden model xenow poliftowych był. Ja na wiosnę zamówię zregenerowane odbłyśniki i wymienię. To jest chyba najlepsza droga do lepszych świateł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie to zrobić za ułamek ceny.. regeneracja odbłyśnika to ok. 90 zł za sztukę, także komplet z przesyłką nie przekroczy 250 zł w dwie strony. Jak to zrobić macie tutaj: 

 

Ewentualnie na innym forum, którego podlinkować mi nie wolno, znajdziecie w jaki sposób zrobić to bez rozklejania lampy (ja tak robiłem), nie wiem jedynie czy będzie tak samo przy ksenonie, bo opis dotyczy halogenu. Może @kamil-vag @pila24 @MaTeo85 wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat. Na przegladzie powiedzial ze te swiatla to lipa. Pytanie czy znacie jakas firme do regeneracji sprawdzona przez was. Do ktorej mozna wyslac te reflektory. Chyba ze na podkarpaciu jest takowy warsztat ktory na miejscu zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 15:59, adrianjaro napisał:

Odkopie temat. Na przegladzie powiedzial ze te swiatla to lipa. Pytanie czy znacie jakas firme do regeneracji sprawdzona przez was. Do ktorej mozna wyslac te reflektory. Chyba ze na podkarpaciu jest takowy warsztat ktory na miejscu zrobi. 

co chcesz zrobić z lampami?  zadzwon 662677497

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty dzieki ale już po robocie. Zregenerowałem te ksenony koszt za obie sztuki to 700 zł z wysyłka. Nowe szkło jak i odbłyśniki. Efekt piorunujący nie wiedziałem ze tak mogą świecić. Koszt 1 szt oryginału w sklepie reflektora kosztuje 950 zl. Wiec nie narzekam jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...