Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bluetooth do 3G HIGH


BeBop

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Prawdopobnie mam MMI 3g HIGH (slot na 2 karty SD, twardziel, joystick), nie mam wejścia AMI tylko AUX. Podłączyłem zewnetrzny bluetooth pod AUX, ale jakość jest lipna.

Czy podłączenie tego modułu bluetooth będzie dawać lepszą jakość dźwięku? Bo zastanawiam się czy to ciągle nie będzie szło przez kanał AUX? Pomoże ktoś?

ALLEGRO.PL

Kup teraz za 239 zł - Adapter Bluetooth dla AUDI A4 B8, A5, Q5 - MMI 3G (10610004970) w kategorii Transmitery - RTV i AGD. Allegro.pl - Najwięcej ofert, opinii i sklepów w jednym miejscu. Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joystick mają tylko 3G plus (i mówię tu o joysticku a nie pokrętke).  3GP mają także bluetooth i odtwarzanie strumieniowe fabrycznie na pokładzie i nie trzeba nic dokładać. Więc albo nie masz joysticka i co za tym idzie 3GP albo masz 3GP ale nie zaznajomiłeś się z obsługą.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał:

Joystick mają tylko 3G plus (i mówię tu o joysticku a nie pokrętke).  3GP mają także bluetooth i odtwarzanie strumieniowe fabrycznie na pokładzie i nie trzeba nic dokładać. Więc albo nie masz joysticka albo i co za tym idzie 3GP lub masz 3GP ale nie zaznajomiłeś się z obsługą.

A więc tak: MAM bluetooth ale obsługuje tylko połączenia głosowe, nie obsługuje streamingu muzyki, to jest pewne i było mi to tłumaczone tu na tym forum. MOGĘ SIĘ MYLIĆ ale CHYBA MAM joystick, gdyż dzięki niemu poruszam się po mapie, przesuwam ją, taki mała czarna gałka na pokrętle. Więc kto się myli @Muskel1:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup teraz za 149 zł - AUDI A4 A5 A6 Q7 A8 STREAMING BLUETOOTH MMI 3G AMI (9976815346) w kategorii Pozostałe - RTV i AGD. Allegro.pl - Najwięcej ofert, opinii i sklepów w jednym miejscu. Radość zakupów...

  <- najlepszy wybór do MMI 3G Basic oraz 3G High

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3G plus (joystick taki mały czarny dzyndzelek w pokrętle) i bez problemów działa streaming z telefonu. W ustawieniach telefonu/bluetooth sprawdź czy telefon ma przekazywać tylko rozmowy czy również multimedia, a w MMI w samochodzie zaznaczasz że chcesz media z bluetooth i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u mnie jest MMI 3G HIGH, nie PLUS...i nie ma u mnie możliwości streamingu muzyki po bluetooth.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeBop ogarnąłeś temat ?, ponieważ mam to samo u siebie. Prawdopodobnie mam ten sam model radia co ty i potrzebuję zewnętrzny adapter do strimingu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2021 o 20:03, sokol85zc napisał:

BeBop ogarnąłeś temat ?, ponieważ mam to samo u siebie. Prawdopodobnie mam ten sam model radia co ty i potrzebuję zewnętrzny adapter do strimingu. Pozdrawiam

Tak, temat ogarnąłem, kupiłem inny dedykowany adapter wpinany do radia od tyłu, ale nie jestem zadowolony co do jakości niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

<- oferowany przez nas moduł pozbawiony jest problemu "grania jednej strony", który występuje przy tańszych adapterach bluetooth, jakość również jest mocno zadowalająca i lepsza niż przy tańszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 21:38, shaqal napisał:
ALLEGRO.PL

<- oferowany przez nas moduł pozbawiony jest problemu "grania jednej strony", który występuje przy tańszych adapterach bluetooth, jakość również jest mocno zadowalająca i lepsza niż przy tańszych.

Kupiłem droższy niż ten Wasz (choć droższy nie musi wcale znaczyć, że lepszy), z bardziej rozbudowanym opisem, szerokim wsparciem kodeków oraz zapewnieniem, że jakość będzie równoważna do jakości CD. I kompletnie nijak ma się to do prawdy niestety.

Takie pytanie, czy wasz moduł działa po linii aux?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem adapter bluetooth jak w załączniku lecz nie wiem jak podpiąć go do radia ponieważ w złączce quadlock wszystkie wejścia są zajęte, pasuje tylko ta żółta wtyczka. Moje mmi to 3g high radio audi multimedia

Screenshot_20220205-150722_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 16:10, grzesiekxx7676 napisał:

Witam, zakupiłem adapter bluetooth jak w załączniku lecz nie wiem jak podpiąć go do radia ponieważ w złączce quadlock wszystkie wejścia są zajęte, pasuje tylko ta żółta wtyczka. Moje mmi to 3g high radio audi multimedia

Screenshot_20220205-150722_Chrome.jpg

Tak samo miałem u siebie i też nie wiedziałem co z tym zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...