Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzaki RS


duke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie

kupilem jakis czas temu odlewy zderzaczkow RS do mojego cacka..

no i oddalem go do lakiernika..no ale mam maly problem...

poniewaz sa one bez mocowan, no i on nie wie jak przelozyc z oryginalnych mocowania do tych...robil to ktos kiedys??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to lakiernik Ci tego nie zrobi ??

[ Dodano: 2006-05-26, 22:57 ]

A ten link to do czego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bedziesz mial problem musisz na srubki umocowac na wylot i zaszpachlowac i pod lakier przymiez przed malowaniem

[ Dodano: 2006-05-26, 22:58 ]

A to lakiernik Ci tego nie zrobi ??

[ Dodano: 2006-05-26, 22:57 ]

A ten link to do czego ??

sorki pomylilem sie mialem na mysli inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik chce mnie przekac...bo dalem mu zeby sobie przelozyl mocowania tego zderzaka..

Mowi ze jest przerabane...ze tych bocznych nie da sie przelozyc ze przykreci na stale na sruby :shock: :shock:

Czy ktos z was zakladal odlewy zderzakow RS4 do swoich audi??

Jesli tak napiszcie jak zalozyliscie je :)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was zakladal odlewy zderzakow RS4 do swoich audi??

ja bym sobie darowal jakis odlew ala RS ... zepsujesz tylko wyglad auta ..

trzeba bylo poszukac ori od S4 .. i bylo by cacy ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie darowal jakis odlew ala RS ... zepsujesz tylko wyglad auta ..

trzeba bylo poszukac ori od S4 .. i bylo by cacy ... :twisted:

Dokładnie mówimy stanowcze NIE jakimś drutexom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to sam handlowałem kiedyś takimi odlewami i tyle tylko mogę powiedzieć, że nie chciałbym tego założyć do siebie :twisted: Nie ma to jak oryginał, a jeśli chcesz ciekawsze wzory to kupuj oryginalne zderzaki np. Rieger, Kerscher, Oettinger itp...

Po drugie to zawsze, ale to zawsze zakładasz najpierw zderzak by sprawdzić jak pasuje a następnie malujesz, ale nigdy odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to sam handlowałem kiedyś takimi odlewami i tyle tylko mogę powiedzieć, że nie chciałbym tego założyć do siebie :twisted: Nie ma to jak oryginał, a jeśli chcesz ciekawsze wzory to kupuj oryginalne zderzaki np. Rieger, Kerscher, Oettinger itp...

Po drugie to zawsze, ale to zawsze zakładasz najpierw zderzak by sprawdzić jak pasuje a następnie malujesz, ale nigdy odwrotnie...

hehe no wiem nie pomalowalbym najpierw zderzakow a potem dopasowal na aucie :mrgreen: :mrgreen:

Sprawdzilem pasuja ladnie, przelozylem mocowania no i bede w tym tygodniu zakladal juz pomalowane:)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to sam handlowałem kiedyś takimi odlewami i tyle tylko mogę powiedzieć, że nie chciałbym tego założyć do siebie :twisted: Nie ma to jak oryginał, a jeśli chcesz ciekawsze wzory to kupuj oryginalne zderzaki np. Rieger, Kerscher, Oettinger itp...

Po drugie to zawsze, ale to zawsze zakładasz najpierw zderzak by sprawdzić jak pasuje a następnie malujesz, ale nigdy odwrotnie...

hehe no wiem nie pomalowalbym najpierw zderzakow a potem dopasowal na aucie :mrgreen: :mrgreen:

Sprawdzilem pasuja ladnie, przelozylem mocowania no i bede w tym tygodniu zakladal juz pomalowane:)

Pozdrowionka

A! No bo ja zrozumiałem, żeś je pomalował w ciemno :cool: To spoko :D

Pochwal się fotkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozyles juz te zderzaczki kolego?? Pochwal sie fotkami :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie uwaznie jezdzi to nic nie bedzie zderzaczkom RS!! :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o jakosc,trwalosc wykonczenie tego zderzaka z porownaniem do np orginalnego w zyciu bym nie zalozyl takiego shituuuuuu do mojej audi takie cos to mozna do malucha sobie zalizyc ale nie do ==oooo== wszystko musi byc ori a nie jekies tendetne podrobki wole sobie z paru rzeczy odpuscic i zaoszczedzic na ori s 4 a i taki jest moj Cel stylizacja a4----------->s4 1,9 Tdi :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...