Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzaki RS


duke

Rekomendowane odpowiedzi

bo zderzak od S4 wcale nie jest powiedziane że bedzie idealnie pasował do twojej

hmmmmm jaki moze byc powod nie idelanego pasowania do mojej audi :question::question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm jaki moze byc powod nie idelanego pasowania do mojej audi

a no właśnie każdy , brak dobrego pasowanie lamp , błotników , maski jest wiele czynikow . Mam to za sobą od 3 lat tuningowałem swoją Lale i orgi niezawsze pasowały nietylko u mnie bo robiłem kilka innych audiczek i zawsze był taki sam efekt kombinacje ,sam zobaczysz ( poprostu autka maja swoje latka i cos zawsze było rezane w nich ) pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm no fajny ale cos mi sie wydaje ze cos krzywo to siedzi,a no i trzeba bardzo ostroznie jezdzic bo wiesz jakiej jakosci jest ten plastk ja dziekuje za taki zderzak jednoglosnie mowie nie nie przepadam za czyms takimi podrobkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywo nie jest jest ok.A ze jakosc jest slaba to prawda juz kilka razy go poprawialem peka od mrozu ale to sa slady lekkie.Jak sie o nie dba i nie dojezdza do krawezników to wszystko jest ok i wyglada wg mnie elegancko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokoj z tym rs jedno stukniecie i bummmmmm

to trzeba patrzec jak sie jeżdzi :rotfl:

święte słowa, jazda obniżoną furą po naszych drogach to spore wyzwanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale plasit jest o wiele bardziej wytrzymalszy i nie peka

pęka pęka ale oczywiście nie tak ja żywica ale jak zapomisz o krawezniku to i tak po zderzaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaczki S4 tez sa super,pasuja bezproblemowo plug&play a od RS4 orginal nie!!!Tylko te laminatowe sa zrobione pasownie!!!! Jak zalozysz od S4 to pochwal sie fotkami :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba logiczne ktory zderzak ci nie peknie jak najedziesz na kraweznik.a nawet jak sie tak stalo to go posklejasz lub dac do spawania a z taka zywica to na smietnik od razu :a4fan:

[ Dodano: 10-03-2007, 15:07 ]

orgina rs4 to calkiem inna gadka mowimy teraz o podrobkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze orginal to inna gadka ale te laminatowe np ten co mam ja da sie skleic i naprawic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze orginal to inna gadka ale te laminatowe np ten co mam ja da sie skleic i naprawic!!!

A naprawa laminatu raz czy dwa razy bedzie kosztowała tyle ile orginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba logiczne ktory zderzak ci nie peknie jak najedziesz na kraweznik.a nawet jak sie tak stalo to go posklejasz lub dac do spawania a z taka zywica to na smietnik od razu

noto masz nikła wiedze naprawde ..............zywice naprawisz na ulicy bez demontażu zderzaka :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry klej zywiczny,troche szpachli i farba dziala cuda!!! :audi: I naprawa nie jest droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...