Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamerka cofania


Dziurra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje zakupić kamerkę coś z tego typu jak z aukcji. Ma ktoś może taką ? Możecie coś polecić ? Będzie pasować do mojej B6 ? I przede wszystkim jak wymienić ten element na ten z kamerką ? Jak macie coś lepszego z tego typu to możecie podlinkować :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FishBB napisał:

 

No tak tylko że to jest pod rnse a ja mam androida.  I chciałbym wymienić ten jeden mały element(rączka do otwierania bagażnika) na ten z kamerka. Potrzebuje jakiś moduł do tego ? Jak wymienić ten element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod androida nie potrzeba żadnych modułów. Odkręcasz tapicerkę bagażnika, odkręcasz swój uchwyt do otwierania bagażnika i montujesz ten z kamerka. Tylko trzeba lekko pokombinować, bo nie pasują otwoty na śrubki żeby przykręcić nową rączkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to musisz popatrzyc w instrukcji swojego radia co i jak. Jezeli chodzi o montaz "klamki" z kamera to rozbierasz tapicerke klapy, wyciagasz wtyczki ktore ida do blendy, demontujesz wkladke zamka, odkrecasz 4 nakretki i wyciagasz cala blende. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FishBB napisał:

A to musisz popatrzyc w instrukcji swojego radia co i jak. Jezeli chodzi o montaz "klamki" z kamera to rozbierasz tapicerke klapy, wyciagasz wtyczki ktore ida do blendy, demontujesz wkladke zamka, odkrecasz 4 nakretki i wyciagasz cala blende. 

A macie jakąś sprawdzoną kamerkę ? W miarę dobrej jakości ? Wiecie może jakie są wymiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 21:12, Rob@k napisał:

Pod androida nie potrzeba żadnych modułów. Odkręcasz tapicerkę bagażnika, odkręcasz swój uchwyt do otwierania bagażnika i montujesz ten z kamerka. Tylko trzeba lekko pokombinować, bo nie pasują otwoty na śrubki żeby przykręcić nową rączkę. 

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale po zamontowaniu klamki do otwierania bagażnika(ta z kamerka ) nie da się otworzyć go. Jedynie z pilota . W czy może tkwić problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dziurra napisał:

Zrobiłem tak jak mówiłeś ale po zamontowaniu klamki do otwierania bagażnika(ta z kamerka ) nie da się otworzyć go. Jedynie z pilota . W czy może tkwić problem

Tam w rączce jest taka blaszka która naciska na mikrostyk. Spruboj ja podoginac delikatnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rob@k napisał:

Tam w rączce jest taka blaszka która naciska na mikrostyk. Spruboj ja podoginac delikatnie. 

Próbowałem i nic nawet po założeniu spowrotem starej klamki też się nie otwiera. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rob@k napisał:

A jak sam mikrostyk naciskasz? Może wiązkę gdzieś uszkodziłeś, albo wtyczka? 

Jak wezmę miernik i jedna końcówkę przełoże przełoże do masy a druga do brązowo czarnego kabelka od wtyczki klamki to otwiera się zamek. O co może chodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...