Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 45 tfsi quattro - opony


Krissxc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

pod koniec października mam odebrać z salonu A4 45 tfsi quattro s-tronic (sedan) i chciałbym się dowiedzieć jakie indeksy prędkości i nośności powinny mieć opony letnie 245/40R18 oraz zimowe 225/50R17. Pytałem dealera, ale stwierdził, że dopóki nie ma nr vin nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi na to pytanie, taką samą odpowiedź dostałem do polskiej centrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te, z którymi odbierzesz będą odpowiednie. Czy odbierzesz auto tylko na felgach? Po co Ci ta informacja teraz? Chcesz kupić inne koła nieżeli te, na których odbierzesz?

245/40 R18 93Y

225/50 R17 94Y lub 225/50 R17 98V

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram auto na letnich oponach 225/50R17  94Y, ale mam już felgi 18 pod opony letnie, a na fabryczne 17 chcę wrzucić opony zimowe. Chciałem zakupić te opony wcześniej i zależnie od pogody zaraz po odbiorze auta z salonu przerzucić się jeszcze na 18 letnie lub zmienić opony na 17 na zimowe. Fabryczne  opony17 letnie chcę sprzedać. 

Już bez komentarza pozostawiam info od Audi, że vin jest potrzebny do podania parametrów opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem podobnie, tylko że sezon pojeździłem na fabrycznych letnich. Jeśli to będą Continentale to uważaj na wewnętrzne krawędzie opon, bo łatwo się niszczą przy zdejmowaniu. W moim przypadku serwis wulkanizacyjny z tego powodu odkupił ten komplet :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...