Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odbiór stacji fm


Czarek99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przychodzę po pomoc. Zaznaczę, że auto to a4 b7 sedan. Sprawa wyglada tak iż auto wyjechalo z fabryki bez radia czyli mam tylko 2 kostki zasilanie oraz głośniki oraz wtyczkę od anteny. Miałem chwilowo chorusa który nie potrzebował systemu diversity i ściągał stacje super. Pytanie brzmi czy podłączając concert lub rns-e będą odbierały stacje czy bedzie lipa. Jesli lipa to pytanie czy, eystarczy dołożyć kabel diversity zmienić wzmacniacz antenowy i będzie banglac? Czy pod system diversity były rozne szyby w sedanie? Jak sprawa wyglada? Przeglądałem wzmacniacze do sedana z diversity i wzmak wyglada tak samo jak mój zdjęcie poniżej. Czyli ma sygnał z szyby(antena) masa oraz wyjscie ido antenowe i wyjście diversity ktorego u mnie nie ma. Pytanie czy wystepowaly rozne szyby w sedanie? I czy jest sens dokladac kabel i inny wzmak jesli to nic nie da bo szyba z antena jest inna. Prosze o pomoc. 

DSC_0982.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie chodził bez Diversity, może być problem ze słabszymi stacjami, ja miałem swego czasu inne radio i wywalało na VAG-u przerwę obwodu diversity a działało ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...