Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi connect - opinie użytkowania


M4R1O

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Od niedawna jestem posiadaczem B9 ściągniętej z Holandii. Niestety karta z 10 cyfrowym kodem samochodu nie została dołączona do dokumentacji, tym samym nie mogę się zalogować w MMI. W ASO dostałem odpowiedź, że za 270 zł mogą ściągnąć duplikat z Niemiec.
Pytanie do Was, na ile użyteczna jest wg waszej opinii ta funkcja? Czy daje coś więcej niż tylko zdalne otwieranie i zamykanie samochodu? Czy daje to +/- funkcje lokalizatora samochodu? Czy jest to warte tych 270 zł, czy jednak zbędny bajer?

Dzięki
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wyposażenia jakie masz w aucie. Zdalne otwieranie/zamykanie oraz sterowanie np. ogrzewaniem postojowym jest możliwe tylko w pojazdach mających eCall/bCall.  Lokalizacja, stan pojazdu (ilość paliwa, światła, szyby i drzwi) są także wyświetlane. Ja mam w aucie także ogrzewanie postojowe i wtedy ma to jak najbardziej sens. Usługa Audi connect Remote & Control kosztuje 39,90 € rocznie więc nie jest aż tak drogo, biorąc pod uwagę co mogę dzięki tej funkcji sterować. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem samochód jako używany z salonu Audi i też brakowało tego kodu, a zorientowałem się dopiero po kilku dniach. Napisałem emaila do salonu i ściągnęli mi go za darmo z Niemiec. 

Mam dostępne wszystkie funkcje o których pisał @Muskel1 z wyjątkiem ogrzewania postojowego i policzyłbym na palcach jednej ręki ile razy użyłem tej aplikacji przez ponad dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem i nie wyobrażam sobie tego nie mieć. Oprócz wymienionych wyżej zalet dodam przesyłanie celów do auta z Google maps z komórki czy kompa, co jest bardzo przydatne gdy śmigasz po Europie. Aplikacja w Apple Watch i wszystko pod kontrolą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Zamówiłem dziś duplikat, zobaczymy czy się owa funkcja przyda w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...