Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wydmuchy z bagnetu - czy to normalne ?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

W moim 1.9TDi 115KM na pompowtryskach przy włączonym silniku jak podniose bagnet do góry to z otworu gdzie bagnet dmucha lekka para, czy to jest normalne??Silnik pracuje rewelacyjnie, autko jest dynamiczne zero zamulania i dyma przy mocniejszym depnieciu , nie bierze oleju, silnik jest szczelny zero wycieków. Proszę o poradę czy to normalne bo pewien znajomek mi powiedział że jak się tak robi to silnik ma przedmuchy i jest dojechany i ma pewnie z jakieś 500 tys.km.????

Z góry dziekuje!! :a4fan:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 01-04-2007, 18:55 ]

KOLEGO!! Najpierw nazwij poprawnie temat!, pozniej poszukaj troche na forum, to znajdziesz czego objawem sa wydmuchy z bagnetu

Proszę o linka bo nie moge znalezc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta - bo nic konkretnego nie ma na forum

to jak jest z tym dymieniem ? dymek z bagnetu na roizgrzanym silniku to norma czy przedmuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimnym jak wykrecić bagnet nie powinno nic widać zero dymku i tak samo na rozgrzanym dopuszczalne jest niewielka minimalna para(przeciez olej jest goracy)wiec musi troche para puscić

jesli chodzi o wlew oleju to ma prawo zadymic i troszke popluc olejem ale miimalnie sa tam przecież duze kompresje i obracajacy sie wałek i cała tam hydraulika.ja ostatnio ogladałem taka jedna audi silniczek pracował jak zegareczek ale z korku i z bagnetu leciało jak lokkomotywy dosłownie jak swieca dymna.auto z 2000 roku a na blacie 132000 :polew: sciema w żywe oczy silnik równomiernie sie zużył i pewnie z 400 tys. miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...