Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamera cofania do A4 B9


matbruk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś może, jak zamontuje kamerę cofania poza ASO, to na co stracę gwarancję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A system mycia kamery jest fabrycznie montowany razem z kamerą? , czy jako opcja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, matbruk napisał:

A system mycia kamery jest fabrycznie montowany razem z kamerą? , czy jako opcja? 

Standard w wersji Avant dzięki wycieraczce tylnej szyby. Dysza jest podłączona dzięki trójnikowi do systemu spryskiwania tylnej szyby. Wersja sedan nie posiada dyszy do mycia kamerki. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze zdjecie jak podpiąć ten spryskiwacz ?

 drugie pytanko czy musze kupować kamerke od audi? czy moge kupić od innego vag ?

 

Edytowane przez nnand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie się dowiedziałem że w Aso chcą 4 tys. Brutto do sedana. Zastanawiam sie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi gosciu powiedział 650 za podpiecie plus kamera i wiązka w małopolsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym to zrobił poza ASO. ale mam gwarancje, wolę jej nie utracić. 650 zł to strasznie tanio, ta cena to z oryginalną kamerą Audi? Ja widziałem ceny bardziej w okolicach 1500-2000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, matbruk napisał:

Też bym to zrobił poza ASO. ale mam gwarancje, wolę jej nie utracić. 650 zł to strasznie tanio, ta cena to z oryginalną kamerą Audi? Ja widziałem ceny bardziej w okolicach 1500-2000zl.

650 to sama robota plus kamera i wiązka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje,

A myślał ktos o kupnie kamerki z aliexpress? Widziałem o identycznych numerach jak do wersji sedan albo avant z wiazka za ok 400zl. Cena super ciekawe jak z jakością obrazu oraz montażem?  Czy bedzie tak jak oryginal?

Ktoś montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem auto z montażu kamery w Aso, tak jak wyżej pisałem 4000 zł brutto kamera + Montaż, około 6h pracy. 

Edytowane przez matbruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muskel mam dwa pytania

 

-kamera cofania jest możliwa do założenia w każdej A4 B9 avant ? (Pod względem sterowników i kodowania) mam VC i duży tablet, otwieranie bagażnika gestem 

-pisałeś o spryskiwaczu  kamery , czy to jest specjalna wersja kamery z dysza?

Edytowane przez A4B9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do Twojego też możesz dołożyć kamerkę. Dysza jest zintegrowana w kłamcę, musisz kupić odpowiednią, gdyż są także do sedanów bez dyszy.

Do podłączenia dyszy potrzebny będzie kawałek wężyka z trójnikiem. U niektórych sprzedawców kupisz cały komplet. Klamka z kamerką i dyszą, wiązkę oraz trójnik z wężykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer części wężyka z trójnikiem to 8W9955934.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tak, do Twojego też możesz dołożyć kamerkę. Dysza jest zintegrowana w kłamcę, musisz kupić odpowiednią, gdyż są także do sedanów bez dyszy.

Do podłączenia dyszy potrzebny będzie kawałek wężyka z trójnikiem. U niektórych sprzedawców kupisz cały komplet. Klamka z kamerką i dyszą, wiązkę oraz trójnik z wężykiem.

Dziękuję .

 

czy miałeś do czynienia z kamerami z Ali?

Głównie mam na myśli jakość wykonania , obrazu i szybkości działania. Ogólnie czy jej funkcjonalność jest w czymś gorsza od oryginału  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie zakładałem kamer z Ali, ale kilka osób nawet tu na forum takie montowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Osobiście nie zakładałem kamer z Ali, ale kilka osób nawet tu na forum takie montowało.

Musze więc poszukać tych forum.

 

pozdrawiam 🤝
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj tutaj pytanie kto montował kamerę z Ali u siebie, tam najprędzej dostaniesz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muskel a orientujesz się jak jest  wersjami tych kamer ? Z tego co wyczytałem są dwie wersje , jedna jako zwykła kamera i jest prawdopodobnie typ „high”  która pokazuje linie w czasie cofania  .

Czy ta wyższa wersja nie potrzebuje dodatkowego modułu/sterownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...