Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 3,0 220 KM ASN


Marchlewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono:)

Pacjent a4 3,0 v6 ASN 2003 rok. Mam duży problem z nią,a mianowicie podczas jazdy traci moc i gaśnie. Objawy są takie,że jadę i nagle jakby coś odcinało prąd dławi się,brak mocy i obroty wzrastają. Najdziwniejsze jest to,że zgaśnie i za chwilę odpala i jadę dalej. Nie byłoby to tak kłopotliwe gdyby nie to,że stało mi się to nawet na skrzyżowaniu i stanowie zagrożenie dla Siebie i dla innych bo ktoś może mi wjechać w dupke tak delikatnie mówiąc. Czy miał ktoś taki przypadek kiedyś proszę o pomoc bo rozkładam ręce już. Na kompie brak błędów nie wiem do czego się przyczepić czy to wina przepustnicy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś już z załozonym LPG czy sam płaciłeś za dołożenie go? Diagnostyka potrzebna, az dziwne, że bujasz się z tym od jakiegoś czasu i nie zainteresowałeś się diagnostyką za 50-100 zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest LPG już kupiłem z instalacją,ale były zmienione wtryski i parownik i to się dzieje na gazie i na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kiedyś mi się to przytrafiło i dopiero teraz się to powtórzyło i dzisiaj w drodzę do pracy trzy razy mi zgasła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia czujnik temperatury. Błędów nie pokazuje a mogą się cuda dziać jak nie pomoże to do gazownika być może lpg mapy rozjezdza. Świece, cewki Wporzadku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik był wymieniony trzy miesiące temu na nowy. Świece też wymieniałem na nowe niecały rok temu,a mało nią jeżdżę cewki ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Marchlewski napisał:

Czujnik był wymieniony trzy miesiące temu na nowy. Świece też wymieniałem na nowe niecały rok temu,a mało nią jeżdżę cewki ok. 

Nowy oryginalny? Czy nowy zamiennik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba zamiennik z zieloną końcówka z tego co pamiętam. Jeszcze kolego nie dopisałem kiedy dławi się to im więcej wciskam gaz tym bardziej chamuje silnikiem i zaraz gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marchlewski napisał:

To był chyba zamiennik z zieloną końcówka z tego co pamiętam. Jeszcze kolego nie dopisałem kiedy dławi się to im więcej wciskam gaz tym bardziej chamuje silnikiem i zaraz gaśnie.

Z zamiennikami jest tak że jeden działa rok drugi po tygodniu się psuje. EPC się nie zapala? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest probkem z przepustnica to często epc się zapala. Także podjedz do gazownika być może załatwi to problem. Przy okazji jak podlaczy komputer to niech sprawdzi temperaturę jaka podaję czujnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...