Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wibracje podczas przyspieszania audi a4 b6 1.9 tdi


mati07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie rozkładam już ręce, mam cały czas drgania podczas przyspieszania, obstawiałem już wszytko i zresztą praktycznie wszystko jest zrobione. Dwumas, poduszki silnika oryginały, przeguby wewnętrzne, gniazda głowicy wtryskiwaczy. Wtryski są po regeneracji zrobiłem nawet podmianke na używki, dalej to samo. Jak zgasze samochód w czasie jazdy ustaje. Jak jest zimny drga kierownica i czuć drgania na siedzeniach, lewarku. Dodaję korekty i bipy na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mati07 napisał:

Witam. Panowie rozkładam już ręce, mam cały czas drgania podczas przyspieszania, obstawiałem już wszytko i zresztą praktycznie wszystko jest zrobione. Dwumas, poduszki silnika oryginały, przeguby wewnętrzne, gniazda głowicy wtryskiwaczy. Wtryski są po regeneracji zrobiłem nawet podmianke na używki, dalej to samo. Jak zgasze samochód w czasie jazdy ustaje. Jak jest zimny drga kierownica i czuć drgania na siedzeniach, lewarku. Dodaję korekty i bipy na filmiku.

 

Screenshot_20210927-184100.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie widzę żadnego filmiku, hmm

A po za tym jak masz dostęp do vag'a to robi się logi a nie jakiś filmik który zresztą jest tylko screnem

Edytowane przez Pieterb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pieterb napisał:

ja tu nie widzę żadnego filmiku, hmm

A po za tym jak masz dostęp do vag'a to robi się logi a nie jakiś filmik który zresztą są tylko screnem

Nie dodałem filmiku ponieważ wyskakuję mi jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...