Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszki silnika do wymiany ?


Damian211996

Rekomendowane odpowiedzi

Do wymiany komplet. Corteco lub oryginały, innych nie bierz bo będzie gorzej jak na starych używkach.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć poduszek corteco, wyczytałem na necie że do pudełek lemfordera pakują corteco czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Corteco to nie Lemförder, zapytaj u sprzedawcy, bo faktycznie jak szukałem to nie za bardzo są dostępne, możliwe że z 1.9 lub 2.0 benzyny pasują.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Damian211996 napisał:

 

Damian przy jakim przebiegu te poduszki tak padły?

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 230 kkm kupiłem go jak miał 220kkm i teraz biorę się za naprawę wszystkiego więc nie wiem co się działo z tym autem wcześniej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie chłopaka. w B8 poduszki tak szybko nie lecą, trzeba je obejrzec.  

Poza tym to nie b6 b7. do B8 można kupić w nornalnej cenie lemfordery które są tymi samymi poduszkami co montowane w fabryce. Lem = ORI. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, soul87 napisał:

Nie straszcie chłopaka. w B8 poduszki tak szybko nie lecą, trzeba je obejrzec.  

Poza tym to nie b6 b7. do B8 można kupić w nornalnej cenie lemfordery które są tymi samymi poduszkami co montowane w fabryce. Lem = ORI. 

Ori nie jest czasem Avon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Langista napisał:

Ori nie jest czasem Avon?

Uwazasz że jeżeli tak jest w b6 i b7 to od razu w całej grupie VAG? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, soul87 napisał:

Nie straszcie chłopaka. w B8 poduszki tak szybko nie lecą, trzeba je obejrzec.

Dokładnie. W Dieslu jest tyle momentu, że takie zachowanie silnika wcale nie musi oznaczać uszkodzenia poduszek. Ja też bym je najpierw obejrzał.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem poduchy Lema, w sobotę będę rozkręcał wszystko to powrzucam zdjęcia i zobaczymy jak to wygląda. Temat przyda się jak ktoś będzie chciał wymieniać poduchy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa poducha wymieniona, z prawa jest misja urwana śruba mocowania blachy osłony poduchy od przodu. Lewa gumy ok ale jak potelepalem to zaczął chliptac olej co oznacza że jest go za mało. Jutro jak ogarnę temat to powrzucam wszystko.

 

Dla kolegi soul89 wielkie podziękowania okazuje się że na ori. Poduszkach z 2012 jest logo Lema. Więc bierzcie lema za 550 zł za 2 poduchy a nie ori za 1900 zł z ASO. 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że coś tam się przelewa to nie oznacza jej zużycia. Jak nie widać wycieku oleju to znaczy, że jest sprawna.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Langista napisał:

To że coś tam się przelewa to nie oznacza jej zużycia. Jak nie widać wycieku oleju to znaczy, że jest sprawna.

Oznacza... może zacznij weryfikować swoją wiedze zanim zaczniesz pisać na forum ?

Dwie Twoje wypowiedzi w tym wątku mogą wprowadzić w błąd. 

Edytowane przez soul87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki wymienione, silnik przy testowaniu też się rusza jak na filmiku lecz owiele łagodniej, przy zmianie biegów płynnie wchodzą biegi wcześniej szarpało, przy ruszaniu nie szarpie też, na postoju na luzie brak drgań w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Damian211996 napisał:

Poduszki wymienione, silnik przy testowaniu też się rusza jak na filmiku lecz owiele łagodniej, przy zmianie biegów płynnie wchodzą biegi wcześniej szarpało, przy ruszaniu nie szarpie też, na postoju na luzie brak drgań w środku.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...