Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Historia pewnego BMW. Jaja do kwadratu.


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Aż strach pomyśleć co będzie dalej z tym autem się wyrabiać skoro Pierwszy serwis nie ogarnia sytuacji.....Trafiłeś na prawdziwych Januszów albo zrobili z ciebie kozła ofiarnego. Mam nadzieje że jednak ogarną sytuacje i będziesz mógł w pełni korzystać z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wpływ na to wszystko ma sytuacja że dziś już aut się nie testuje długodystansowo tak jak kiedyś.Prawdziwe testy odbywają się na autach klientów :kwasny:,a później coraz częstsze akcje naprawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym osrał tego grata, jak teraz się pier....Oli to potem będzie jeszcze lepiej. 

Oby nie było tak jak z tym mercedesem za milion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz problem z półprzewodnikami, może wzięli jakąś serie "no name "aby auta wypuścić do Klienta i niestety zemściło się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem już kilkanaście Xow przyplynelo z tym problemem. To nie jest już kwestia jednego egzemplarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę profesjonalne podejście do klienta.. ale to chyba standard w BMW. byliśmy w salonie oglądać X5 bo mój brat rozważał, kręciliśmy się chyba ze 20 minut (nie było żadnego X5 w salonie to oglądaliśmy 7er i X6).. kompletnie nikt się nie zainteresował. w Mercedesie, Audi, Land Roverze czy nawet VW od razu sprzedawca przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagra kuzyn tez zamówił X5tkę

przyszła w innym kolorze i wypasie

słowa dilera: ... jak pan chcesz to pan bierz, bo jak pan nie chcesz to jest juz chetny na to auto i płaci 30000zł więcej...

chciał nie chciał wziął auto

 

dziekuje, pozamiatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 21:15, RALF76 napisał:

teraz problem z półprzewodnikami, może wzięli jakąś serie "no name "aby auta wypuścić do Klienta i niestety zemściło się

Odnośnie tych problemów z półprzewodnikami,wygląda na to że ktoś się bardzo stara by one były....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizując sprawę, auto dalej jest niesprawne.
Wymienili moduł BDC. Błąd z reflektora zniknął, jednak pojawił się z modułu RAM (chyba o wzmacniacz chodzi). Zamówili i czekają. Dealer o tyle się ok zachował, że dostanę auto zastępcze na czas zlikwidowania problemu. Z tego co wiem importer ogólnie ma w nosie. Każe wymieniać części i sobie człowieku czekaj. Także tyle o bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli błąd sobie wędruje z jednego modułu do drugiego. Dość dziwne zachowanie. Być może wiązka jest gdzieś źle wpięta lub uszkodzona bo dwa nowe różne moduły, nie powiązane ze sobą nagle padają? Trochę dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2021 o 17:46, snajper1998 napisał:

Aktualizując sprawę, auto dalej jest niesprawne.

odebrane auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrane. W tamtym tygodniu. Odbiór kolejna żenada. Żeby nie jechać do Szczecina dealer zaproponował mi odbior auta w Warszawie tak zebym mial bliżej. Odbiór jak w komisie w Radomiu u pana Mietka. Na dworze, przez gościa który był w zastępstwie i niewiele wiedział o aucie. Także tego.

Jeśli chodzi o auto, to sztos. Wrzucę jak będę mial w chwilę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, snajper1998 napisał:

Wadliwe moduły. Chinczyki chyba coś zwalili i partia była do wywalenia. 

To jak te auto przeszło KJ w fabryce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pelonek1 napisał:

To jak te auto przeszło KJ w fabryce?

Dobre pytanie. Podejrzenia są takie, że o błedzie wiedzieli, ale dużo trudniej zatrzymać linię i czekać na nowe części jak wsadzić to co jest a dealer się później będzie martwił. Takich aut wyszło ponoć kilkanaście i to tylko w PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...