Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP z concert 2 na rnse plus Audio system


szaryy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dla forumowiczów.

Najpierw zapytam, czy jest ktoś kto swapowal concert 2 na rnse i jest niezadowolony z efektu? Internet jest podzielony w tym temacie także może wypowie się ktoś kto zmienial radio i ma doświadczenie. 

Kolejnym tematem jest poszukiwany spec który ogarnie mi takiego swapa fachowo. Najlepiej Kraków i okolice ale jak będzie potrzeba to całe małopolskie nie jest problemem. 

Będę wdzięczny za pomoc. Szary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szaryy napisał:

Witam dla forumowiczów.

Najpierw zapytam, czy jest ktoś kto swapowal concert 2 na rnse i jest niezadowolony z efektu? Internet jest podzielony w tym temacie także może wypowie się ktoś kto zmienial radio i ma doświadczenie. 

Kolejnym tematem jest poszukiwany spec który ogarnie mi takiego swapa fachowo. Najlepiej Kraków i okolice ale jak będzie potrzeba to całe małopolskie nie jest problemem. 

Będę wdzięczny za pomoc. Szary

Ale niezadowolony w jakim sensie?jakości dźwięku? Będzie podobnie.

Półka pod radiem zniknie więc miejsca na pierdółki ubywa,jak potrafisz używać prostych narzędzi typu śrubokręt,brzeszczot to powinieneś sam ogarnąć przeróbkę. Na forum jest opis co i jak,w 3 godziny ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

Ale niezadowolony w jakim sensie?jakości dźwięku? Będzie podobnie.

Półka pod radiem zniknie więc miejsca na pierdółki ubywa,jak potrafisz używać prostych narzędzi typu śrubokręt,brzeszczot to powinieneś sam ogarnąć przeróbkę. Na forum jest opis co i jak,w 3 godziny ogarniesz.

Dzięki wielkie za odpowiedź. Tak, chodzi o jakość dźwięku. Martwi mnie bardziej kwestia kodowania i połączenia tego bo chyba nie jest to p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, szaryy napisał:

Dzięki wielkie za odpowiedź. Tak, chodzi o jakość dźwięku. Martwi mnie bardziej kwestia kodowania i połączenia tego bo chyba nie jest to p&p

Tutaj masz opis po angielsku z dużą ilością zdjęć,kodowanie sam ogarniesz kablem kkl za 30 zł.

WWW.AUDIZINE.COM

DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...
Opis z forum

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...