Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile potrzeba materiału


Mefiiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chce zrobić u siebie wydech 2,5 cała od początku do końca i takie pytanie ile potrzebuje rury , ile kolanek i jakich  i jaki polecacie tłumik środkowy ? Pacjent audi a4 b6 oska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś wymyslisz daj znać, ja mam pusty kat, robiony środek przelot pózniej portki na dwie rury i na koncu dwa wydechy też robione ( rura perforowana i wata) przeloty, tylko rury łączące są standardowe z orginalnego wydechu, nawet są fotki na forum gdziś. Kusi mnie Long downpipe od turbo może  2.75 i dalej 2.5" do śrokowego. Oczywicie najlepiej by było cały 2.5" ale ceny 2.5do 3tyś z robotą.

ktoś wie jak zmienic ten opis pod postem bo trochę wiecej mocy juz w audi :)

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mariox37 napisał:

Jak coś wymyslisz daj znać, ja mam pusty kat, robiony środek przelot pózniej portki na dwie rury i na koncu dwa wydechy też robione ( rura perforowana i wata) przeloty, tylko rury łączące są standardowe z orginalnego wydechu, nawet są fotki na forum gdziś. Kusi mnie Long downpipe od turbo może  2.75 i dalej 2.5" do śrokowego. Oczywicie najlepiej by było cały 2.5" ale ceny 2.5do 3tyś z robotą.

ktoś wie jak zmienic ten opis pod postem bo trochę wiecej mocy juz w audi :)

Gadałem z lnem co u mnie robi wydechy za robotę i rurę 2.5 cała powrdzil mi 600zl będę wstawiał Dp 2,75 od turbo a wydech cały 2,5 cała. Myśle ze 600zl to nie dużo jak za zrobienie całego wydechu

A ile seryjny kolektor wydechowy wytrzyma ? Bo tez myśle nad zmiana na barana 

Edytowane przez Mefiiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2021 o 12:59, Mefiiuu napisał:

Gadałem z lnem co u mnie robi wydechy za robotę i rurę 2.5 cała powrdzil mi 600zl będę wstawiał Dp 2,75 od turbo a wydech cały 2,5 cała. Myśle ze 600zl to nie dużo jak za zrobienie całego wydechu

A ile seryjny kolektor wydechowy wytrzyma ? Bo tez myśle nad zmiana na barana 

Po co chcesz wyminiac kolektor ? bedzie tam 400+kunia ?? 

 Zapytaj go ile chce za Dp 2.75 i rura 2.5"  na łączniku elestycznym do srodkowego wydechu ? jak by robił dla Ciebie do przy okazji by zrobił dwa :) 600zł cały wydech ? nie mozliwe coś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 17:00, bartez80 napisał:

Już widzę ten wydech za 600 PLN .... 

 

Hehe może z rury  na slupki...chociaż przy dzisiejszej cenie stali to i na to 600 bedzie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...