Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z odpaleniem


Adam1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem. Autko zostawione w niedzielę wieczorem w garażu, dzisiaj idę do samochodu, a tam zero reakcji na kluczyk.. Kluczykiem w wersji fizycznej otwieram auto a tam wciąż nic, zero reakcji na start, nic kompletnie. Akumulator czy powinienem zacząć się martwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś czy działają światła jak przekręcisz przełącznik? Ja bym obstawiał akumulator, ostatnio tak miałem w B8, rozładował się totalnie, że nawet centralny zamek przestał działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dazwid napisał:

Sprawdziłeś czy działają światła jak przekręcisz przełącznik? Ja bym obstawiał akumulator, ostatnio tak miałem w B8, rozładował się totalnie, że nawet centralny zamek przestał działać. 

Nic kompletnie, zero jakiejkolwiek reakcji. Ani świateł, aniekranu powitalnego, nic zero.. Zastanawiam się co zrobić ponieważ akumulator w bagażniku, dostęp do niego bezkluczykowy (otwierany elektrycznie)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam1994 napisał:

Zastanawiam się co zrobić ponieważ akumulator w bagażniku, dostęp do niego bezkluczykowy (otwierany elektrycznie)

Akumulator w bagażniku, ale pod maską masz miejsce do ładowania akumulatora. Pod szybą jest plastik oznaczony + zdejmij go i tam jest końcówka do której podłączasz klemę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2021 o 11:03, dazwid napisał:

Akumulator w bagażniku, ale pod maską masz miejsce do ładowania akumulatora. Pod szybą jest plastik oznaczony + zdejmij go i tam jest końcówka do której podłączasz klemę. 

Dzięki bardzo, wszystko ogarnięte. Booster podpięty pod maską w wyznaczonych miejscach odpalił na strzała. Wszystko wróciło do normy ? Teraz będę pamiętać żeby wyłączać lampki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ....  samochód 4 lata i już po akumulatorze :( Zima idzie, już się boję o swój.

Skojarzcie że tydzień temu sprzedałem B6 do której akumulator (Centra Futura) kupiłem w 2013 roku i kręcił jak wściekły, nigdy się nie rozładował.

Edytowane przez MiruK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pobierasz więcej energi nieżeli alternator zdoła naładować, to wiek aku nie ma roli. Wyczerpiesz nawet nowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...