Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu


Klarusek

Rekomendowane odpowiedzi

Przestał mi działać licznik, tzn nie pokazuje prędkości, nie zlicza km i wskazowka od paliwa skacze, z licznikiem jest chyba ok bo też zamykanie drzwi po ruszeniu nie działa a zawsze mi samochód zamykało po chwili. Jak czasem zatrybi to zamykanie to licznik na chwilę wstaje i jest dobry ale po chwili juz nie działa .  Wymienialem czujnik prędkości na skrzyni ale to nic nie dało 

Edytowane przez Klarusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadliwy licznik albo wiązka od czujnika prędkości. Sygnał od czujnika najpierw idzie do licznika, a potem z niego wychodzi do centralnego. Czyli wadliwie działający centralny zamek jest pochodną awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, matmac napisał:

Wadliwy licznik albo wiązka od czujnika prędkości. Sygnał od czujnika najpierw idzie do licznika, a potem z niego wychodzi do centralnego. Czyli wadliwie działający centralny zamek jest pochodną awarii.

Czyli pompka centralnego zamku do wymiany? Od dłuższego czasu długo buczy po otwarciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, miałem na myśli, że to co opisujesz pasuje do uszkodzenia czujnika prędkości (no ale ten wymieniłeś i bez rezultatu), przewodów od czujnika do licznika, albo samego licznika.

Długo bucząca pompka to raczej nieszczelność w rurkach od pompki do zamków, bo centralny w B5 jest pneumatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...